3 yıl önce
3 yıl önce

Saadet Çetin Paylaş Benimle Evinde Kendi Çocukluğunu Anlattı! Kimdir? Nerelidir?

Paylaş benimle Saadet Çetin kimdir? Hikayesi nedir? çocukken başına gelenler neler? kaç yaşında ve nerelidir sorularını açıklıyoruz. Gökhan Çınar’ın sorularına verdiği cevaplar şu şekilde;

Paylaş benimle Saadet Çetin Kimdir, işte yaşadıkları?

16 temmuz 2021 cuma günü 5. programı ekranlara gelen tv8 paylaş benimle Saadet Çetin küçükken istismara maruz kalmıştır. Yaşadıkları olayların etkisinden kurtulamayan Saadet Hanım o dönemleri Psikolog Dr. Gökhan Çınar’a anlatırken duygu dolu anlar yaşadı. O dönemde annesinin yaşattıklarına kırgın olduğunu anlatmaktadır.

Saadet Hanım’ın anlattıklarına göre “Annem tarafından kimse tarafından duyulması diye susturuldum, annem susturulmaya alıştığı için beni de susturdu. Ben iki gün yandım.” dedi.

Hafta içi her gün saat 15:00’de başlayan program tv8’de izleyici ile buluşmaktadır. Bu haftaki bölümlerde Arzu Bora, bebek yaşta kardeşlerinden ve ailesinden ayrılarak yuvada yaşadıklarını anlattı. Diğer konuk ise Tuğçe Akgün küçükken babası tarafından terk edildiğini anlatarak yaşadığı üzücü bir trafik kazası sonrasındaki hayata umut dolu yaklaşımı ile herkese örnek olmaktadır.

Arzu Bora Kimdir?

Tuğçe Akgün

Hülya Yılmaz’a GülbenErgen’den iş teklifi

Çilem Doğan ile Hülya Yılmaz medyadan bir çok haber programına konu olan olaylarda hissettiklerini aktarmıştı. 4. bölümün ardından yeni bölümü 16 temmuz 2021 tarihinden itibaren izleyici ile buluşacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google