2 sene önce
2 sene önce

Paylaş Benimle Tuğçe Akgün Kimdir? Yaşı, Nereli Kaza Sonrası Yaşadıkları!

Türkiye Omurilik felçlileri derneği başkan yardımcısı olan Tuğçe Akgün kimdir? nereli, kaç yaşında ve evine giderken yaşadığı trafik kazası sonrası neler yaşadığını, Paylaş Benimle Gökhan Çınar’a anlattı.

Paylaş benimle Tuğçe Akgün Kimdir?

15 temmuz 2021 paylaş benimle Tuğçe Akgün İzmir ilinde yaşamaktadır. ve başına gelen bir trafik kazası sonrası yaşamında bazı değişiklikler yaşadı. Yaptığım her şey bazen kahramanlaştırılıyor yada bazen yaptığım bir şey anormalleşiyor, sürekli toplum tarafından baskı ile yaşamak zorundayım dedi. Tuğçe Akgün olayında; bir gün evine giderken aracı takla atar ve yaşadığı kaza sonrası omu ilik felçi yaşamıştır.

Günlerce yoğun bakım sürecinden geçen Tuğçe Hanım, uyandığında nefes almak ne kadar şahane bir şey olduğunu farkettim dedi. Vücudumda çok fazla kırık vardı. Hastane sürecinde uzun bir süre sonra, annesin ziyaret ettiğini ifade ederek, kendimi umut denen kafese çok hapsettim dedi.

Türkiye omurilik felçlileri derneğinde yönetim kurulu üyesi olan Tuğçe Hanım’ın görev yaptığı dernekte Genel Başkan olarak Ramazan Baş görev yapmaktadır. Genel Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya, Genel Sekreter ise Merve Özkan olarak bulunmaktadır.

Gökhan Çınar ise programda engelli vatandaşlara nasıl davranmamız gerektiği konusunda toplup olarak bazı eksikliklerimizin olduğunu ifade etti.

Tuğçe Akgün Babası ile Neden Görüşmüyor?

Tuğçe Hanım babasından henüz küçük yaşlarda iken ayrılmıştır. 18 yaşına geldiğinde onu görmek ve bütün kızgınlığını suratına söylemek ister fakat görüşmesinde yüzüne dahi bakamaz. Babası da ona hiç birşey söylemeden görüşme biter.

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

  • richard andrey

    22 Temmuz 2021 - 16:32

    allah dünyadaki tüm hastalara hayırlı şifa versin allah kimseyi el ayağa düşürmesin allah dünyadaki tüm engellilere meleklerin peygamberlerin hürmetine yardım eylesin amin

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google