5 ay önce
5 ay önce

Patlat Kazan Başvuru Nasıl Yapılır? Nasıl Bir Yarışma Kim Sunuyor

Star tv patlat kazan nasıl bir yarışma? Cemal Can patlat kazan başvuru nasıl yapılır ve patlat kazan başvuru formu gibi sorusu annelik blog okuyucuları tarafından çok sorulan sorular arasında yerini aldı. Bir diğer merak edilen soru ise patlat kazan yarışmasını kim sunuyor?

1 milyon Tl tutarında ödül vaad eden yarışmaya başvuru yapacak olan adaylar patlat kazan başvuru formunu doldurması gerekiyor. Unutmayın başvurular internet ortamında alınacağından çok kolay bir şekilde müracaat yapılabiliyor. Link adresi ise https://www.startv.com.tr/program/patlat-kazan/basvuru olarak açıklandı. Adaylar için başvuru adımları ise sıralayabiliriz.

0532 724 77 77 olarak açıklanmıştır.

Cemal Can patlat kazan nasıl bir yarışma? formatı nedir? 

Yarışma formatına göre toplam 22 yarışmacı büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele edecek. Star tv ekranlarında haftada iki gün izleyici ile buluşacak. Balon patlatarak 1 milyon kazanan yarışmacı hedefine ulaşacak.

Patlat Kazan yarışmacı sunucusu kim?

Programı TV8 ekranlarında yayımlanan survivor yarışmasında şampiyon olan Cemal Can sunacak. Cemal Can ilk program sunuculuğu deneyimi kazanacak ve programdaki enerjisini nasıl yansıtacağı merak ediliyor. Cemal Can Kimdir? Sosyal medya fenomeni ve Youtuber olarak bilinen Danla Bilic ile yakınlığı  ile biliniyor. Aslen İzmirli’dir İstanbul’a eğitim için taşınmış ve Survivor yarışması ile hayatı değişmiştir.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google