1 sene önce
1 sene önce

Benim Yemeğim Bu Hafta Kim Kazandı? İşte Haftanın Birincisi!

360 Tv Rafet İnce Benim yemeğim bu hafta kim kazandı sorusu ile bugün kim kazandı ve bu haftanın birincisi kim oldu soruların cevapları belli oldu? Annelik Blog okuyucularına cevaplandırdık.

Benim yemeğim haftanın birincisi kim oldu?

Benim yemeğim yarışmasının en sevilen bölümlerinde gözlerin kapatılarak yarışmacıların, kimin yemeğini bilmeden puan vermeleridir. 10 Bin Tl ödülü kim kazanacak sorusuna cevap gelirken de bu kritik formatta bazı yarışmacılar kendine sıfır puan verebiliyorlar. 17 Temmuz 2021 tarihli yeni bölümde haftanın finali Murat Bayram mı? Berrin Demircan mı, Filiz Lilioğlu ile Semih Karaduman mı olacak?

Benim yemeğim bu hafta kim kazandı?

Rafet İnce yarışma puanı verilirken, Semih çok konuştuğu için ağzını bantladı. Yıldızınız aranızda her türlü size yetişirim diyerek iddiasını dile getirdi. Günü yemeği limon soslu sütlü irmik tatlısı oldu. Bilindiği gibi Tv8 Masterchef yarışmasında kavun dolması günün en çok konuşulan yemeği olmuştu. Bir çok okuyucumuz kavun dolması tarifini sormaktalar. Bu sebeple yazılarımızda Osmanlı mutfağının vazgeçilmez yemeğinin tarifini aktarma kararı aldık. Konumuza gelecek olursak, Murat Berrin’e puanı verirken finali belirleyecek kritik 1 puan verdi. Berrin haftanın finali olmaya aday bir yarışmacı.

17 temmuz haftanın finalinde bugün kim ne puanı verdi? Murat Berin, Filiz ve Semih puanlamalarında Murat tüm yarışmacılara bir puan verdi. Semih’e gelince de çok beğendi ve limonun çok iyi olduğunu ifade ederek övgü dolu açıklamaların ardından Semih’e 2 verdi. En yüksek verdiği puanda Semih’in işine yaramadı.

Rafet İncenin verdiği puanlar ise şu şekilde oldu; Semih’e 10 puan, Filiz’e ise 6, Murat’a 7 verilirken, Berin’e 9 puan verdi.

Bu haftanın puan durumu şu şekilde açıklandı;

Benim yemeğim 100. bölümün finalinde 10 Bin Tl’yi kazanan sıralaması şu şekilde 4. olan Filiz oldu. Semih ise 1 puan ile 3. olduğu açıklandı. Berin kızları için yarıştı ve Murat ise Karadeniz’in dağlarında ev yapacağını ifade etti. Rafet Ustanın özel porselen takımı 4, 3, ve 2. sine verildi.

17 Temmuz 2021 tarihli yayında birinci Berin oldu. Sizde Benim yemediğimde yarışmak istiyorsanız başvuru formu linkine tıklayınız.

Ayrıntılar geliyor.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google