1 hafta önce
1 hafta önce

Benim Yemeğim Yarışması Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tv360 ekranlarının yeni yemek yarışma programı benim yemeğim için geri sayım başladı. Dünyanın en adil yemek yarışma programı sloganı ile yola çıkan yarışmanın sunuculuğunu kim yapıyor? Rafet İnce yapmaktadır. her hafta iddialı yarışmacılardan oluşan 4 kişi haftanın şampiyonu ilan edilecek.

Aynı ölçülerde ve Rafet ustanın verdiği tariflere göre yarışmacılar istenilen kıvamı tutturmaya çalışacak. Yemeği lezzetli olan kazanır. Finalde büyük heyecan yaşanacak. Tadımlar sonucu puanlamada en yüksek puana sahip yarışmacı kazanacak.

Kendi yemeğine güvenen katılsın!

Puanlamada en dikkat çeken format ise gözü kapalı puan sistemi olacak. Çünkü kendi yemeğini tanıyanlar kendine düşük puan vermez.

Benim yemeğim yarışması başvurusu nasıl yapılır?

360 Tv kanalının oluşturduğu başvuru formunu https://test.tv360.com.tr/benim-yemegim linki üzerinden açınız. Başvuru formunda yer alan kişisel bilgileri doldurun. Ad, soyad, doğum yeri, kişisel bilgilerin ardından neden yarışmaya katılmak istiyorsunuz sorusu yöneltilecek.

Yemek yapmayı  nereden öğrendiniz. Hangi sıklıkla yemek yaparsınız? Yemek yaparken eleştirilere asıl tepki verirsiniz. Sizi en çok rahatsız eden ne olur hangi yemekleri yapmayı seversiniz sorularının ardından aydınlama metnini okuyunuz. Fotoğrafın yüklenmesinin ardından başvuruyu tamamlayınız.

Annelik Blog

Paylaşın