3 yıl önce
3 yıl önce

28 Temmuz Paylaş Benimle Mehmet Ali Erbil, Gökhan Çınar’ın Konuğu Oldu!

Tv8 Paylaş Benimle 28 Temmuz 2021 çarşamba yeni bölümünde neler yaşandı. Gökhan Çınar ile Mehmet Ali Erbil Paylaş Benimle özetinde neler yaşandı? İşte detaylar.

Gökhan Çınar Paylaş benimle’de gerçek hayat hikayeleri konu olmaya devam ediyor 28 Temmuz günü yayımlanan bölümde uzun bir süredir tedavisi devam eden ve toparlanma sürecinde bulunan Mehmet Ali Erbil konuk olacak. Uzman Psikolog Çınar Talya Prodüksüyon’un çekimlerinde yapılan programda izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam edecek. Mehmet Ali Erbil son zamanlarda yaşadığı ve çocukluğundaki zorlukların neler olduğunu izleyenlerle paylaşacak.

28 Temmuz Paylaş Benimle Konuğu Kimdir?

Mehmet Ali Erbil’in kardeşi olan Prof. Dr. Yeşim Erbil yoğun bakım ünitesinde iken o zamanlarda en komplike ve en ölümcül bir rahatsızlıkla mücadele ettiklerini ifade etti. Erbil “bırak yeter, öleyim ben sözleri” göz yaşlarına neden oldu.

Kaçış sendromu hastalığı ile tedavi sürecindekileri anlatırken göz yaşlarında anlattığı küçük yaşlarda sevgisiz büyüdüğüne vurgu yaptı. Annesinin başka bir babaya bizi ezdirdi bende kendi kendime çocuklarıma çektirmeyeceğim dedim dedi. 4 Kez evlendiğini de esprili bir şekilde anlatan Erbil eşine en çok güvendiği kişi olduğunu anlattı. Mehmet Ali Erbil’İn kızı Seen’de telefon bağlantı ,le bağlandı.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google