3 yıl önce
3 yıl önce

Paylaş Benimle Hülya Yılmaz’a Gülben Ergen’den İş Teklifi! 15 Temmuz Tv8

Hülya Yılmaz kimdir ve kaç yaşında? Nereli, başına neler geldi? 15 Temmuz paylaş benimle 4. bölümünde Gülben Ergen’den Hülya Yılmaz sürprizi geldi.

Paylaş Benimle Gülben Ergen 4. bölüme damga vurdu. Hülya Yılmaz’a ne işi teklif etti ve kabul etti mi sorusuna pek çok okuyucumuz merak etmektedir. Bugünkü bölümde pazartesinden beridir konuk olan Çilem Doğan’ın paylaştıkları yansıtıldı. Umuda sarılmak istedim sözleri ile kızı, annesi ile yaşadıklarını kızının onun için çizdiği annesine olan sevgisini anlatan resminin ardından yaşadığı zorluklardan dönüşümünde hissettiklerini anlattı.

Gülben Ergen Paylaş Benimle Evinde Hülya Yılmaz’a Sürpriz!

Exxen üzerinden yayımlanan Katarsis’e katılan Hülya Yılmaz buradaki hayat hikayesi herkesi etkilemişti. Ardından Tv8 üzerinden yeni programın ilk haftasında da televizyon ekranlarında bu kez izleyiciye dokundu. Hülya hanım anlattığı bölümlerde en çok sevdiği sanatçının Gülben Ergen olduğunu anlattı. Anlatımın ardından kapı açılır ve içeriye giren Ünlü sanatçı Gülben Ergen girer, ilerleyen dakikalarda ise onun yapabileceği ve sevdiği bir işi ekibine dahil ederek çalışmasını sağlayacağını açıkladı.

Çilem Doğan’ın bundan sonrası için Adana Belediyesi tarafından gelen iş teklifini değerlendirdi. Bundan sonra Adana Belediyesinde görevli olarak çalışması istenildi.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google