2 sene önce
2 sene önce

Paylaş Benimle Arzu Bora Kimdir? Nerelidir, Abisi Kaç Yaşında?

Paylaş benimle Arzu Bora kimdir? kaç yaşındadır ve nerelidir ve onun umut dolu hikayesinde neler yaşandı sorularını annelik blog okuyucularına derledik.

Paylaş Benimle Arzu Bora Kimdir?

Arzu Bora ile abisi henüz daha bebek yaşlarında iken yaşadığı bir elim yangın sonrası babası ile birlikte sokaklarda yaşamaya başlamıştır. Babası Tarafından Terkedilen Arzu Bora Paylaş Benimle Evine Konuk Oldu! Daha sonra ise yetiştirme yurtlarında yaşamaya başlar ve Psikolog Dr. Gökhan Çınar’ın sorularına cevaplandıracaktır. Arzu Bora nereli ve kaç yaşında, babası ve annesi kimdir soruları ile tüm merak edilenlere paylaş benimle evinde cevap verecek.

Saadet Çetin Gökhan Çınar’a Konuk Oldu!

Çocuk yaşta istismara uğrayan pek çok kişi onun etkisini uzun yıllar üzerinden atamıyor. Zor bir süreç geçiren Saadet Çetin’de maruz kaldığı istismar olaylarından sonra yaşadıklarında etkisi altında kaldığı psikolojik sorunlarına uzman ekipler tarafından derinlemesine analiz edilerek çözüm aranacak. Sonuç olarak programdan umutlarının daha da artarak ayrılması için Gökhan Çınar ekibi tarafından ellerinden geleni yapılacak.

Arzu Bora Katarsis’e konuk olmuştu!

Gökhan Çınar’ın YouTube üzerinden yayımladığı bölümlerden bir tanesi olan Katarsis Arzu Borayı dinlemişti. 2020 yılında yayımlanan bölümlerde anne kavramını hiç bilmiyorum demesi herkesin yüreğini dağlamıştı.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google