3 sene önce
3 sene önce

Show Tv Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme, Sahte Gelinde Son Yaşananlar!

Show tv, Didem Arslan Yılmazla vazgeçme 123. bölümü yayımlandı. Son olarak 5 Şubat 2021 tarihli bölümde sahte gelin çetesinde bazı tanıklar açıklamalarına devam etti. Melisay Tosun ve diğer sahte gelinlerin dolandırdığı iddia edilen görüntüler ekranlara yansıtıldı. Telli duvaklı düğün görüntüleri herkesi şok ederken, çetenin kullandığı yöntem ise tüm illerde aynı olduğu ortaya çıktı.

Yüksel Yılmaz isimli kadından bahsedilen programda yeni detaylar daha açıklandı. Didem Arslan Yılmaz sahte gelinleri yönettiği iddia edilen bir şemayı yayınladı. Yüksel isminde bir erkeğin örgütün en tepesinde olduğunu, onun bir altında ise Kadın olan bir Yükselin olduğu, Naci K. Hasan K. Nizamettin, Rıdvan, Mehmet K ise bir alt basamakta görevlendirildiği ifade edildi. Ekranlara çıkan ve Melisay’ın sevgilisi olarak bilinen Emrah K ile Emirhan A ise şema içerisinde 4. sıralar.

Sahte gelin isimleri neler?

Melisay, Yüksel, Meltem K, Eda Y. Derya, Filiz,  Zeynep, Şengül isimlerinde 9 adet teşhis edilen gelin olduğunu açıklayan Yılmaz vazgeçme programında açıklandı. İllerdeki aracıların kim olduğunun bilinmediği aktarıldı.

5 Şubat; Almanya’dan da bir mağdur programa katıldı. Emrah’ın babası hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Melisay bu iddianın Emrah tarafından açıklanması gerektiğini aktardı. Ankara ilinden programa canlı olarak katılan bir kişi ise dava açmayacağını açıkladı. Gizli tanığın ifadesine göre Sahte gelin çetesini yöneten kişinin adı Çağlar denildi.

https://www.annelikblog.com/sanat/didem-arslan-yilmazla-vazgecme-5-subat-sahte-gelin-cetesini-kim-yonetiyor-canli-izle/

4 Şubat; Serkan sosyal medyada sahte gelin arıyordu iddiası konuşuldu. Rıdvan ve Kardeşinin dolandırıcılığa devam ediyor sorsu konuşuldu. Emirhan’ın ailesi Melisay’ın üzerine neden 2 araba yaptığı gündeme geldi. Melisay Emrah’ın üzerine yürüdü. Gazanfer Bey dolandırılma anlarını anlattı.

4 Şubat 2021 tarihli programı izle

3 Şubat; Melisay’ın teyzesi programa katıldı. Zeynep’in ilk görüntüleri geldi. Melisay’ın babası programa katıldı. Çetenin Türkiye genelinde 5 milyon üzerinde dolandırma olayına karıştığı iddia edildi.

3 Şubat 2021 tarihli programı izle

Türkiye’nin gündemine oturan olayda yeni haftada neler yaşanacağı en çok merak edilen konular arasında bulunuyor. 8 Şubat didem arslan yılmazla vazgeçme canlı izlemek isteyen okuyucularımız için yeni haberleri aktarmaya devam edeceğiz. 124. bölüm ile 8 şubat sahte gelin Show tv canlı izlemek isteyenler Resmi internet sitesine ziyaret ederek buradaki linklerden programı izleyebilirler.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google