3 yıl önce
3 yıl önce

4 Şubat Didem Arslan Yılmaz Canlı İzle! Sahte Gelin Emrah’ın Üzerine Yürüdü!

Didem Yılmaz Arslan 4 Şubat 2021 perşembe canlı yayını izlemek isteyen okuyucularımız çok sayıda mesaj ve yorum atmaktadırlar. Annelik Blog sayfası olarak kadın programlarındaki gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yakın zamanda sosyal medya üzerinden de bu konuda bir sürpriz bir çekiliş yapacağız. Bunun için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Sahte gelin 4 şubat son bölümde yaşananlar;

Show tv sahte gelin Melisay’ın açıklamaları ile sarsılmaya devam ediyor. Bu gelişmelerden bir tanesi de Emrah K.’ın canlı yayına katılmasıyla oldu. Sahte gelin Melisay Emrah’ın üzerine yürüdü. Nedeni ise kıskançlık oldu. Önceki bölümlerde neler yaşanmıştı. Hatırlayalım.

G. sahte gelinler tarafından nasıl dolandırıldıklarını anlattı. Melisay Emrah ile ilgili şok bir itirafta bulundu. Diğer yandan Emrah’ın sevgililerinden bir tanesi olan Berçem canlı yayına bağlandı. Açıklamaları Melisayı şoka uğrattı. Stüdyo birden karıştı. Emrah’ın üzerine yürüyerek canlı yayında şok anları yaşattı. Emrah ise bana kim oluyorsun dayak atıyorsun dedi. Kaç kişi ile konuştun sen diyerek tepkisini ortaya koydu.

Show Tv’de şok dakikalar yaşandı;

Mesliay’ın hesabına kim neden para yatırdı? 

Show tv’de açıklanan bölümde 2020 yılında kendi hesabına 3 bin 600 tl para yatırıldığını ve bu ödemenin neden yapıldığını sordu. Sahte gelin Melisay ben bilmiyorum kim neden para yatırdığını bilmiyorum dedi. Emirhan’ın tc bilgilerini bildiğini aktardı.

Canlı yayına mağdurlar katılmaya devam ediyor! 

R. ve E. 2018 yılında beni aradı ve bizi 55 bin TL dolandırdığı iddiası gündeme düştü. Açıklamaları yayına katılan aktardı. Orhan bey programa canlı katılarak açıklamalar yaptı. R. K. ile E. K. isimlerini bu konuda isimlerinin geçtiğini iddia etti.

Show Tv canlı yayını nasıl izleyebilirim?

programı tv ekranlarında izleyemeyenler bilgisayar, tablet yada telefon üzerinden de programı izleyebilirler. Bunun için www.showtv.com.tr/canli-yayin/ adresini kopyalarak yeni sekmeden açıp izleyebilirsiniz.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google