1 sene önce
1 sene önce

3 Şubat Didem Arslan Yılmaz İzle! Melisay ile Emrah Yüzleşti!

Show Tv sahte gelin olayında yeni detaylar açıklandı. Didem Arslan Yılmaz 3 Şubat 2021 çarşamba günü yayımlanan bölümünde Melisay Tosun sahte gelin çetesine dair bazı detaylar açıkladı. Canlı yayında Emrah Kızılaslan ile yüzleşme gerçekleşti.

Günlerdir suçlanan Rıdvan ile Melisay annesine neler anlattı. 121. bölümde canlı yayında yaşananları tüm Türkiye yakından takip etti. Emrah’ın eski sevgilisi 2 Şubat tarihteki bölümde diğer sahte gelinlerin isimlerini açıklamıştı. Ankaralı takın’ta kendisine sahte gelin olur musun teklifi geldiğini açıkladı. Bir çok mağdurdan da ardı ardına şikayetler gelmeye devam ediyor. 5 Milyon üzerinde vurgun yapan çetenin üyeleri tek tek açığa çıkıyor. Savcılık ardı ardına göz altı kararları veriyor.

Kraliçe takma ismini kullanan Melisay TikTok üzerinden çok sayıda video yayımladığı açıklandı. Önceki bölümde annesinden çok sevdiği Teyzesi ile bulaşmanın ardından, Funda hanım duygularını canlı yayında aktardı.

Show tv canlı yayın izle!

Shov tv televizyon ekranlarında programı izleyemeyenler, mobil cihazlardan yada bilgisayarlardan showtv.com.tr/canli-yayin adresinden giriş yaparak programı izleyebilirler.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google