3 sene önce
3 sene önce

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 5 Şubat Sahte Gelin Çetesini Kim Yönetiyor? Canlı İzle!

Show tv ekranlarında hafta içi her gün yayımlanan programlardan bir tanesi olan Didem Arslan Yılmaz’la vazgeçme 5 Şubat 2021 cuma günü ekranlara geldi. Canlı yayında izleyici ile buluşan bölümde Sahte gelin Melisay Tosun olayının detayları belli olmaya devam ediyor.

Emirhan’ın ailesi Melisay’ın üzerine 2 araba aldığı ortaya çıktı. Rıdvan ve kardeşi dolandırıcılığa devam ediyor? Serkan sosyal medyada sahte gelin mi arıyordu? Melisay Emrah’ın üzerine yürüdü. Tüm bu gelişmeler meydana gelirken organize suç örgütü olarak iddia edilen olayda yeni mağdurlar açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Büyük yüzleşme gerçekleşiyor. Suçlular tek tek ortaya çıkıyor. Türkiye’nin dört bir yanından damat adayları show tv’ye katılmaya devam ediyor. Çember daralmaya devam ediyor. En çok merak edilen konulardan bir tanesi olan sahte gelin çetesini kim yönetiyordu? Melisay ve bir çok sahte gelin olan mağdurların her geçen gün arttığı olayda Türkiye’nin yarısından fazla ilinden şikayetler geldi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 122. bölüm 5 Şubat;

Tokat ilinde telli duvaklı düğün yapılığı ortay açıktı. Açıklamalar damat  adayından geldi.  Düğünde ve sonrasında kendinden hiç şüphelenmediklerini aktaran damat adayı İstanbul’a çalışmaya gittiğinde annesinin yemeğine uyku hapı attığı iddia edildi.

Önceki gün yeni bölümlerde Emrah’ın eski sevgilisi diğer sahte gelin isimlerini açıkladı. Çete üyelerinin kaçış yöntemi ortaya koyuldu. 5 milyon tl dolandırılmasından şüphelenen çete  üyelerinin 8 Şubat 2021 pazartesi günkü yayımlanacak bölümlerinde neler yaşanacağı merak edilen konular arasında bulunuyor.

Show tv canlı yayını nasıl izlerim?

Show tv resmi internet sitesine giriş yapın. Sağ üst bölümde bulunan canlı yayın izle menüsü altında butona tıklayın ve canlı olarak izleye başlayabilirsiniz.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google