11 ay önce
11 ay önce

Eti Maden İşletmesi İlköğretim Mezunu Engelli Personeli Alımı Başvuru Tarihi!

Etimaden İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bağlı olan Emet Bor İşletmesi Genel Müdürlüğünün personel istihdamına yönelik bir adım attı. Kütahya ili Emet ilçesindeki Eti Bor İşletmesi 1 engelli personel alımında eğitim şartı açıklandı. Peki başvuru tarihleri nedir? Nasıl başvuru yapılacak?

Emet Eti Bor’a engelli personel alımı;

Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. ETİ Bor Genel Müdürlüğünün kamu kurumları ve kuruluşlarında işçi alınması hakkındaki yönetmelik hükümlerine göre başvurular işkur üzerinden yapılacak. İŞKUR Kütahya il müdürlüğüne bağlı Tavşanlı hizmet müdürlüğü tarafından oluşturan ilan işkur üzerinden 14 Haziran tarihi itibari ile açıklanacak. Başvurularda 14 Haziranda başlayacak.

Ekpss şartı aranacak mı?

Eğitim şartlarında en az ilköğretim mezunu istediği için sınav şartı istenilmesi beklenmemektedir. Türkiye İş Kurumu üzerinden www.iskur.gov.tr adresini açıp açık iş ilanları sayfasını açarak, kurum bölümünde eti maden işletmeleri yazarak arama yapılabilecek. Adaylar online olarak başvurularını 14 Haziran tarihi itibari ile tamamlayabilirler.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google