3 sene önce
3 sene önce

Ankara Engelli Memur ve Personel Alımı İlanları! Mart 2021!

Türkiye geneli farklı illerde görevlendirilmek üzere EKPSS ile yada sınavsız kura ile 2021 Mart engelli memur alımı yapılacak. Başvurular Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının İŞKUR portalından yapılabilecek. Kamu kurumlarında ilk defa atanacak adayların bu alımlara başvuru yapabilmeleri için bir çoğunda sınav şartı aranmaktadır. Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı baz alınarak sıralama yapılmaktadır.

Ankara engelli memur alımı yapılacağı açıklanan kadrolarda şuan açık iş bulunmuyor. Bunun yerine özel firmalara istihdamlar devam ediyor. Şoför, temizlik görevlisi, bilgisayar mühendisi, paket teslim elemanı, parke ve bordür taşı imalat işçisi, pazarlamacı, ambar görevlisi kadroları bunlardan bazılarıdır. Mart ayı itibari ile özel firmalara toplamda 20 bin 639 farklı ilan bulunuyor.

Başvurular nasıl yapılacak?

İlanlara başvuru online olarak internet üzerinden yapılacak. Bunun için İŞKUR e-şube portalına giriş yaparak, üyelik oluşturmak, Bunun için T.C. kimlik numarasını, şifrenizi girmek ve giriş yaptıktan sonra arama butonundan ilgili ilanları arama yapmak gerekli olacaktır.

Ankara Engelli memuru alımı ilanları açıklandı mı?

İstanbul, Bursa, Eskişehir ile Ankara illerinde açıklanan sınavsız engelli personel alım ilanlarını bu yazımızda ve bundan sonraki yazılarımızda aktarmaya devam edeceğiz. Henüz Ankara ilinde devam eden bir başvuru bulunmuyor. Kısa bir süre önce Türkiye Elektrik Anonim şirketine başvurular tamamlandı. Yeni ilanlar açıklandığında adayların bilgisine sunmaya devam edeceğiz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google