21 Kuruma Düşük Kpss ile 2600 Memur Alımı Başvurusu Bitiyor!

Kamu kurumlarında ilk kez atanmak isteyenlerin düşük KPSS puanı ile ya da KPSS puanı olmadan atanabilecekleri birçok kurum bulunuyor. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının kamu ilan aileve.calisma.gov.tr resmi internet sitesi üzerinden açıklanan ilanlarda başvuruları kısa süre sonra sona erecek birçok ilan bulunuyor.

Engelli memur alımı yapan kurumlar hangileri?

2021 Şubat ayı engelli memur alımı yapan kurumlar arasında şeker fabrikaları açıklandı Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü 3 engelli işçi alımı başvurusu 30 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek. Ayrıntılar aşağıdaki bağlantıdadır.

Şeker Fabrikası İşçi alımı

MEB Öğretmen alımı

Başvurusu sona erecek olan personel ilanları;

Bunun yanı sıra Milli Güvenlik Kurulu genel sekreterliği 15 uzman yardımcısı alımı bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu 30 Bilişim uzman yardımcısı alımı kamu ihale uzman yardımcılığı sınavı Botaş 265 sürekli işçi alımı, Türkiye Şeker Fabrikası 2 eski hükümlü alımı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Asistan Hava trafik kontrolörü alımı, Adalet Bakanlığı 40 öğretmen alımı, 160 Ceza İnfaz Kurumu katibi alımı, Sayıştay, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı gibi kurumların bir kısmında başvurular 29 Ocak 2021 tarihleri arasında sona erecek.

Botaş 268 işçi alımı: BOTAŞ 268 İşçi Alımı Son Tarihi Başvurusu ve Kadrolar Nedir?

29 Şubat son başvuru tarihi olan ilanlar;

Ticaret Bakanlığı 90,  EGM 90, Adli Tıp Kurumu 3, CTE 40 öğretmen, Botaş 268, Kamu İhale Kurumu 20 personel alımları. İlan ayrıntılarını AÇSHB resmi internet sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google