3 sene önce
3 sene önce

BOTAŞ 268 İşçi Alımı Son Tarihi Başvurusu ve Kadrolar Nedir?

Bura hatları ile petrol taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü 268 kişi Daimi sürede personel alımı ilanları açıkladı.

Botaş, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı üzerinden açıklamış olduğu personel alımı başvurularına 25 Ocak 2021 ile 29 Ocak 2020 tarihleri arasında devam ediyor. Adayların yeten kadrolarda gerekli olan eğitim şartları talep edilen iş gücü veya KPSS puan türleri açıklandı.

Hangi illerde alım olacak?; Aksaray, Ankara, Adana, Şanlıurfa, Kayseri, istanbul, Bursa, Kırklareli, Edirne, Ağrı, İstanbul, Hatay, Erzurum, Iğdırlı, Iğdır, Ağrı, Şırnak Rize Artvin Konya Samsun Kahramanmaraş Ardahan Trabzon Çorum Kocaeli illerinde istihdamlar olacak.

Kadrolar; elektrik mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği harita mühendisliği dizi ve fotogrametri mühendisliği inşaat mühendisliği Hukuk, işletme İktisadi ve İdari Bilimler endüstri Enerji Sistemleri Mühendisliği bilgisayar ve öğretim teknolojileri mühendisliği kamu yönetimi, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler İletişim Fakültesi Sivil Savunma ve İtfaiyecilik iş sağlığı ve güvenliği kadrolarında görevlendirilecek.

Başvurular nasıl yapılacak? başvurular 29 Ocak 2021 tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapılacak.

İlan Kılavuzu: https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx

MEB 500 engelli öğretmen alımı ön başvurularına dair detaylar; https://www.annelikblog.com/engelli-haberleri/meb-50-ekpss-ile-subat-2021-atamalarini-acikladi-kilavuz/

Etiketler :
Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google