3 sene önce
3 sene önce

Z Takımı Ne Zaman Başlayacak ve 1. Bölümün Saati Belli Oldu!

Trt Çocuk ekranlarında yayımlanan yeni çizgi filimler çocuklar tarafından ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. z takım çizgi film ne zaman başlayacak belli oldu. Bilindiği gibi Türkiye Radyo Televizyonlarının çocuklar için zararsız içerikleri oluşturduğu kanalda reklamsız olarak yayımlar yapılıyor. Bu yayınlardan en çok seyredilen çizgi dizisi Rafadan tayfa oldu. Ramazana özel bölümlerinde ise Ramazan Tayfa olarak yayımlanmaya devam ediyor.

Z Takımı Ne zaman başlayacak saat kaçta başlıyor?

Trt çocuk z takımı için Youtube üzerinden 25 Ocak 2021 tarihinde yapılan reklama göre yeni çizgi film tanıtımı yapılarak çok yakında başlayacağını açıklamışlardı. Z takımı iş başına; şehri ele geçirmeye çalışan Bay B’nin karşısında Efe, Ela ve Arda’nın yaşadığı maceralar konu olacak. Z Takımı 23 Nisan 2021 tarihinde başlayacak. Saat kaçta başlayacağı konusunda açıklama geldi. 23 Nisan cuma günü saat 11:55’te, öğleden sonra saat 16:00’da ve akşam 19:25’te yayımlanacak. Daha sonraki günlerde de yayın akışı devam edecek.

Ailelerden şikayetler geliyor!

Pek çok aile yeni yayımlanmaya başlayacak film için bazı şikayetler oluşturuyor. Açılama olarak z takımında şiddet içerek görüntülerin olduğu için çocukların ruhsal ve zihinsel anlamda kötü izler oluşturacağı ifade ediliyor. Bunun dayandırıldığı video ise tanıtım filminden çıkartılmakta.

En çok beğenilen ve takip edilen çizgi filimleri hangileri?

Çocukların daha çok sevdiği filimler arasında Rafadan Tayfa geliyor. Ramazan tayfa saat kaçta yayımlanıyor! Ramazan aynı boyunca saat 20:00’de trt çocuk ekranlarında olmaya devam edilecek. Çomar ve Tomar’ın yayından kaldırılması üzerine pek çok izleyici yeniden ekranlarda yayımlanmasını istediklerini aktarmaktalar.

Z Takımında şiddet içeren bir unsur olduğunu düşünüyor musunuz Yorum olarak paylaşabilirsiniz.!

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google