3 sene önce
3 sene önce

Gerçeğin Peşinde Ömür Can ile Fatma Nur Yüzleşme! Cevat Demir Bulundumu?

Star tv ekranlarının sevilen programı Serap Paköz Gerçeğin peşinde canlı yayını 19 mart 2021 cuma günü izleyici ile buluştu. Daha önceki bölümlerde Birol Aslan’a ne oldu sorusu önemli bir bölümünü oluşturmuştu. Yeni bölümde ise Ömür Can Şahin ile Fatma Nur Küçük yüzleşmesi yapıldı. Açıklamalar peş peşe yapılırken, anlatılanlar herkesi şok etti.

Gerçeğin peşinde 323. bölüm özeti

Fatma Nur kendisini kışkırttğını iddia eden Ömür Can kayın pederini neden dövdü sorusu soruldu. 4 aydır annesini görmeyen çocuğun annesini neden göstermediği ve çocuğu neden kaçırdığını açıkladı. Şanlıurfa’da çocuğu görmek için geldim diyerek Fatma Nur’un kuzeni ile tartışma yaşandığını ve sinirlendiğini aktardı.

4 yaşındaki kızını altı aydır göremeyen Zeki Sicim kızına kavuşabilecek mi? 4 yıllık eşi kızını da alarak gittiğini iddia eden Zeki bey canlı yayına katıldı. Kızı Arya ile buluşabilecek mi canlı yayında belli olacak.

Cevat Demir Nerede?

Pınar’ın kız kardeşi Cevat’ı en son Ponar ile beraber adliye yolunda gördüm demişti. Pınar Cevap ile beraber olduğu iddia edilmişti. Gerçeklerin neler olduğu programda belli olacak.

Star tv canlı yayın

Star tv ekranlarında hafta içi hergün yayımlanan programda Serap Paköz’ün sunumu ile programa katılmak için 0542 332 22 22 numaradan ulaşabilirler. Hasan Kocabey Hukuk Danışmanı olarak programda katılımcı olmaya devam ediyor. Yeni bölüm ne zaman saat kaçta her gün 14:00’da başlayarak 16:45’e kadar devam ediyor.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google