3 yıl önce
3 yıl önce

Star Market Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu Açıldı!

Ufuk Özkan ile Star market yarışma başvurusu nasıl yapılır? Star tv başvuru formu ile yarışma ne zaman başlayacak soruların cevaplarını derledik.

360 Kanalında Aileler yarışıyor programı sunuculuğunu yapan Ufuk Özkan’dan ayrılık kararının ardından Aileler yarışıyor yeni sunucusu Asuman Krause oldu. Star Tv yarışma programları arasında yeni bir hazırlık uzun zamandır devam ediyor. İlk tanıtım 21 Haziran tarihinde açıklandı. Yep yeni bir format deneyecek olan star adeta markette alacağınız gıdaları hediye olarak verecek. Alışveriş sepetini doldurmak isteyen yarışmacılar heyecanı yaşamak için star market yarışma başvurusu yapması gerekiyor.

Star market yarışma başvurusu formu

Star market başvuru formu için https://www.startv.com.tr/program/star-market/basvuru linkini yeni tarayıcıdan açınız. Adınız soy adınız, memleket, doğum tarihi ve aslen nerelisiniz sorularına cevap yazınız. İkamet, adres, meslek ve iletişim bilgilerini girdikten sonra, yarışmaya kimlerle başvuru yapacağınızın, partneriniz ile bir fotoğraf eklemeniz istenilmektedir. Tüm bu bilgileri eksiksiz girdikten sonra çok kolay bir şekilde başvuru adımlarını tamamlamış olacaksınız. Son adım olarak başvuruyu gönder butonuna basınız.

Star market yarışması ne zaman başlayacak?

İlk tanıtım videosu 22 Haziran tarihinde star tv üzerinden ve YouTube üzerinden yayımlandı. Ardından gelen 2. ve 3. tanıtım videolarında da bazı detaylar paylaşıldı. Bunun ardından şuada online olarak yarışmak isteyen adayların değerlendirmeleri yapılmaya ve stüdyo, yarışma formatındaki son düzenlemeler ve ekip tarafından gerçekleşecek çekimler tamamlanması ile birlikte çok kısa bir süre sonra yayına başlayacak.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google