1 ay önce
1 ay önce

Şarkılar Bizi Söyler Orkestrası, Şefi ve Konukların İsimleri!

Kanal D şarkılar bizi söyler her hafta perşembe akşamları tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Farklı bir format deneyen Global Medya ve Poll Production izleyicilerden tam not olarak, bu formatta başarılı oldu görünmektedir. Son günlerde Şarkılar bizi söyler orkestrası isimleri kimler oluşuyor sorusu da en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Diğer yandan şarkılar bizi söyler 20 mayıs konukları kimler olacak

Bilindiği gibi; müzik ve eğlence programında her hafta farklı bir şarkıcının hayatı konu ediliyor. Onun üne kavuşmasından tüm hayatına bilinmeyenler ekranlara geliyor. Ayrıca Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun konuklarında olan şarkıcının müziklerini canlı performans ile seslendiriyor.

Şarkılar Bizi Söyler Orkestrası İsimleri ve Şefi Kim?

Hakan Altun 11. bölüm çekimleri esnasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırmıştı. Yeni bölümde henüz yer almasa da ilerleyen haftalarda tekrar ekranlarda olması bekleniyor. Orkestra şefi ve diğer yapımda yayında emeği geçenlerin isimlerini annelik blog olarak açıklıyoruz. Kanal D şarkılar bizi sözler programında direktör Ceyda Gönenç ismi yer aldı. Yapımcı Polat Yağcı, Görüntü Hülya Sepken, Genel Koordinatör Ceren Ezerkan Kara, Metin yazarları ise Kaan Cengiz ile Tuğçe Alkuzu açıklandı. Yapım sorumlusu Ecem Pekbay, yardımcısı ise Oğuzhan Tokcan ismi açıklandı. Barış Baykara, fazıl Serhat Şahin, Buse Yağmur Şahin Ecem Cebel, Burak Poyraz, Özcan Acaroğlu ile Suat Durmuş isimleride bulunuyor.

Müzik ses edit işlerinde Ozan Beydağı, Poll Productionda Seda Fırat, Ömer Sinan Candan Gökçe Adalı, Ali Yetişken, Ph yapım ekiminde Rüya Sepken Köseoğlu, Beyhan Konuksay bulunuyor. Melissa Ural, Saniye Akkuş, Ceyhan Kapukaya, Fatih Şahin, Jenerin müziğini ise Ceyhun Çelikten, Dekor tasarımını Şirin Dağtekin, dekor uygulaması ise 450 Grup tarafından yapılmakta. Dekor teknik ekibindeki isimler Necdet Çetinkaya, Yalçın Özcan isimleri var.

Teknik operasyon direktörü Yükselen Küçüktaş, yayın teknik müdürü Ahmet Ayaz, Teknik sorumlusu Şaban Genç, Teknik yönetmen Oktay Sarı, Resim seçici ise Pınar Özbucak ile VTR ekibinde Mert Gökgöz bulunuyor. Prompter ekibinde Semih Çelik, Berkant Sert, Kayıtta Melek Atmaca, Ses şefi olarak Serdar Kılınç ile İlker Hışhan var. Seadicam operatörü ismi Fahrettin Demirkan , Jimy jip olarak Soner Abanoz, Işık şefi Mehmet Fatih Aydemir var. Kamera şefi, kameramanlar, kamera asistanı, şaryo ile dutch Kanal D grafik ekibi ile ulaştırma olmak üzere dev bir kadro görev yapmaktadır.

https://www.kanald.com.tr/sarkilar-bizi-soyler

Şarkılar Bizi Söyler Konukları Kimler?

12. haftalık bant yayından yayımlanan bölümlerinde ünlü isimler konuk oldu. Coşkun Sabah, Ümit Besen, Haktan Baha, Ahmet Selçuk İlkan, Ata Demirel bunlardan sadece bazıları oldu. 20 mayıs konukları kimler olacak henüz açıklanmadı. Daha önceki yazılarımızda hangi hafta kim konuk olarak katıldı ve kimlerin şarkıları seslendirildi ve önümüzdeki haftalarda yeni bölümde kimlerin katılacağını incelediğimiz yazımızı okumak için tıklayın.

Kanal D şarkılar bizi söyler reyting sonucunda kaçıncı oldu?

Perşembe akşamları iddialı diziler, başarılı gündüz kuşağı programlarının yanı sıra reyting sonuçlarında ilk sıralarda bulunan başarılı yapımlar arasında merak edilen perşembe reyting sonuçlarında şarkılar bizi söyler kaçıncı sırada olduğu olmuştur. İlk 10 program arasında henüz giremeyen programın bayram 1. günü ekranlara gelen bölümü 13 Mayıs reyting sonuçlarında belli olacak.

  • Atv Bir zamanlar Çukurova
  • Atv Esra Erolda
  • Müge Anlı ile Tatlısert
  • Fox Mucize doktor
  • Fox ana haber bülten Selçuk Tepeli
Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google