1 ay önce
1 ay önce

Şarkılar Bizi Söyler 1 Nisan 6. Bölüm Konukları Kimler Olacak! Bu Haftaki Tanıtım!

Kanal D ekranlarının perşembe akşamları sevilen show programı tüm hızıyla devam ediyor. Şarkılar bizi söyler 1 Nisan konukları kimler olacak belli oldu mu? Tüm Türkiye’nin gönlünde taht kurmuş türk halk müziği ozanları, şarkıcılar besteciler, komedyenler ve tiyatrocular programa katılacak. Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun bu hafta kimin şarkılarını seslendirecek merak konusu olmuştu.

Global Medya ve Poll Production tarafından çekimleri tamamlanan show programı önceki hafta Ferdi Tayfur, geçtiğimiz gündeki programda Zeki Müren şarkıları seslendirildi. Programda kahkaha tufanı koptu. Zafer Algöz, Cem Yılmaz bir birinden komik anılarını anlattı. Serkan Kaya ve Serdar Ortaç’ın katılımıyla çekilen bölümde izleyicilerden tam not almayı başardı.

Şarkılar bizi söyler 1 Nisan konukları kimler?

Aşkın Tuna’nın sözlerini yazdığı Halil Karaduman’ın bestesini yaptığı rüyalarda buluşuruz programı ile program başladı. Hüsnü Şenlendirici her zamanki muhteşem klarnet şöleni ile Hakan Altun ve Sibel Can tarafından seslendirilen Zeki Müren Şarkıları seslendirildi. Bu hafta Şarkılar bizi söyler konukları kimler olacak belli oldu mu merak edilmektedir. Yine 5 bölümde olduğu gibi 6. haftadaki konuk muhteşem olacak. Her zaman olduğu gibi 6. bölüm tanıtımı yani fragmanı kısa zaman içerisinde Youtube kanalı üzerinden ve sitemizde yayımlanacaktır.

Kanal D’de bu Hafta kimin şarkıları söylenecek?

Bu hafta Ferdi Özbeğen’in müziği seslendirilecek. Ata Demirel ise programda konuk olarak katılacak.

Annelik Blog’un tahminlerine göre önümüzdeki haftalardaki programların konuğu olarak; Cem Karaca, Ahmet Kaya, Zülfü Livaneli, Barış Manço, Selda Bağcan, Muazzez Abacı olmasını beklemekteyiz. Önceki haftaları hatırlamak gerekirse;

  1. hafta 25 Şubat 2021 tarihinde Müslüm Gürses seslendirildi.
  2. hafta ise 7 Mart 2021 tarihinde oldu. Orhan Gencebay’ın muhteşem şarkıları halkla buluştu.
  3. haftada 11 Mart perşembe günü Sezen Aksu.
  4.  haftada 18 Mart tarihindeki bölümünde Ferdi Tayfur.
  5. haftada ise Zeki Müren şarkıları ve hayatı konu oldu. Cem Yılmaz’ın esprileri ile kahkahalar havada uçuştu.

Şarkılar bizi söyler reyting sonuçları nedir?

Ab, Total ve Abc1 kategorilerinde; şarkılar bizi söyler reyting sonuçları ilk 10 program arasında yer alamadı. 25 Mart tarihindeki sonuçlarda Atv, Bir zamanlar çukurova ilk sırada oldu. İkinci sırada Esra Erol’da gündüz programı yer alırken, 3. sırada ise Mucize doktor yer aldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert, Bir Zamanlar Çukurova, Survivor yarışması da 7. sırada bulunuyor. Son açıklamalara göre programın izleyici kitlesi daha da artmaya devam ediyor. Önümüzdeki bölümlerde ilk 10 program arasında yer almaya başlamasını beklemekteyiz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google