2 sene önce
2 sene önce

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 16 Temmuz Konukları Kimler Olacak?

Star Tv Volkan Konak 16 temmuz konukları kimler olacak belli oldu. Kuzeyin Oğlu 13. bölüm fragmanı, tanıtım filminin yayımlanması ile on binlerce kişinin merakı giderilmiş olacak. Pek çok show programı yaz ayına girilmesi ile birlikte sezon finali yaptı. İşte o programlar şu şekilde;

İbo show Ne Zaman Başlayacak?

İbo show sezon finaline girmesi ile birlikte yine Star tv kanalında Eylül ayında başlaması bekleniyor. Kanal D’de yayımlanan Şarkılar Bizi Söyler yeni sezonda olacak mı henüz bir açıklama bulunmuyor. Son zamanlarda reytingleri düşüş yaşanan programın program günü pazartesi olarak değiştirilmişti.

Volkan Konak 16 Temmuz konukları kimler olacak?

9 Temmuz 2021 cuma günü yayımlanan programda Hakan Altun ile Deniz Seki canlı performans sergilediler. Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. bölüm konukları arasında pop sanatçıları yer alacak. Hüseyin Turan, Sabahattin Akkiraz, Funda Arar, Ceyhun Damla, Haktan ve Tuğçe Kandemir gibi sanatçılar Kuzeyin Oğlu programında yine canlı olarak müziklerini seslendirecekler.

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Orkestrası, Kemancılar, Klarnetçilerden kimler var?

Volkan Konak’ın program boyunca sık sık söylediği ve gurur duyuyorum dediği orkestrada bu hafta bayan klarnetçiler yer aldı. Orkestra elemanlarında kemancılar kim, viyolonsel, klarnetçisi, bayan kemancıları kimler olduğunu ayrıntılı olarak öğrenmek için tıklayın

Kuzeyin Oğlu reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

Yaz ayına girilmesi ile birlikte tek müzik programı Kuzeyin Oğlu kaldı ve bu sebeple de reyting sonuçlarında kaçıncı sırada olduğu merak edilmektedir. 9 Temmuz 2021 reyting sonuçları açıklandı.

  1. sırada Fox Aşk Mantık intikam dizisi
  2. Tv8 Masterchef Türkiye
  3. Fox ana haber bülteni
  4. FOx aşk mantık intimak özeti
  5. Kanal D Recep İvedik
  6. Show tv güldür güldür tekrarı
  7. Star tv kuzeyin oğlu volkan konak
Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google