3 sene önce
3 sene önce

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Orkestrası ve Vokalistlerin İsimleri! Kimler Var?

Star tv 1. bölümü ile ekranlara gelen Kuzeyin oğlu Volkan Konak orkestrasının isimleri kimlerden oluştuğu merak edilmeye devam ediyor. Müzik ağırlıklı programda bir çok konuk canlı performanslar sergilemektedir. Yeni bir format ile Star tv’de her cuma günü yayımlanacak programda yeni sürprizlerde olacak. Volkan Konak yeni açıklaması şu şekilde;

Volkan Konak’ın Orkestrasında kimler var?

Daha önceki programlar daha çok mizah ve talk show üzerine kuruluydu fakat bu formatta daha çok performans üzerine olacak. Bir çok müzisyen programda canlı performans sergileyecekler. Akıcı ve dinamik bir program olacağı ifade edildi. Orkestra isimleri kimler olduğu konusundaki açıklamasında ise. Çok daha güçlü bir orkestra kurduk ifadesinde bulundu Senfoni sazlarından altın nefeslisine kadar zengin bir orkestra ve vokalist var dedi.

Orkestrada 30 kişilik bir ekipten oluşuyor. Saz, gitar, keman, tulum, klarnetteki müzisyenlerin kim olduğu izleyiciler tarafından merak edilmişti. Star tv üzerinden yayımlanan bölümlerde Volkan Konak orkestra isimleri belli oldu.Yapımcı Polat Yağcı, Oğuz Karali ve Mustafa Gülnahar olarak açıklandı. Genel Koordinatör ise Sevil Tuğul, Süpervizör İsmail Yoğurtçu oldu. Editör olarak Derya Güntaş ile Teknik Müdür koltuğunda Hakan Tun var. Kameramanlar Ahmet Enes Sandal, Fuat Açıkgöz, Hakan Özmen, Ali Atilay İnci, Sönmez Erdoğan, Ahmet Aslan, Ramazan Atıcı oldu.

Orkestra isimlerinde Mahmut Özen, Cenk Seçkin, Soner Kılıç, Selim Bölükbaşı, Adem Çağlayan ve Timuçin Aksuer yer aldı. Diğer isimler arasında Alp DOğan Türeci, Atalay Durmaz, Oğuzhan Tongal, refik Tayfun Soyberk, Cem Nasuhoğlu, Hasan Gözetlik, Anıl Sallıel ve Cemal Eraslan bulunuyor. Yeni ekipte bu isimlerin yer alıp almadığı da haberlerimizde aktarılmaya devam edilecek.

Daha Önceki show tv’deki bölümlerde Demet Karamuman, yapım koordinatörlüğündeki isim, Yapım amiri Dilan Ateş, Figen Kanat yapım sorumlusu olarak görev alırken, asistanlar arasında ses asistanı, Mehmet Emin Balıkçı ve Hamza Kırbayır vardı.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google