3 sene önce
3 sene önce

İbo Show 8 Mayıs Cumartesi Neden Yok Belli Oldu! İşte Star Tv Yayın Akışı!

İmparator İbrahim Tatlıses’in sunduğu program ibo show 8 Mayıs cumartesi günü neden yayımlanmayacak sorusunun cevabını araştırdık. Bilindiği gibi Tatlıses Poll Production ile birlikte yapıp sunduğu program star tv ekranlarında her hafta cumartesi akşamı saat 20:00’de ekranlara geliyordu. Bir birinden ünlü isimler arasında türkücü, pop sanatçısı, tiyatrocu ve komedyenlerde bulunuyordu. İbo show 8 mayısta neden yok açıklandı.

8 mayıs ibo show neden yok?

Star tv ibo show 25. bölüm tanıtımını yayımlanmadı. Her hafta perşembe günü gerek sosyal medya üzerinden ve televizyon ekranlarından açıklanan tanıtım videosu bu kez gelmedi. Star tv 8 Mayıs yayın akışında da ibo show yok. Bunun sebebi ramazan ayı sebebiyle 8 mayıs günü berat kandilinin idrak edilecek olması olarak açıklandı. Star tv yayın akışında değişiklik yaptı. Kandil gecesinde farklı bir konseptli program yayımlanacak.

Star tv 8 mayıs yayın akışı;

Gündüz kuşağında kadın programlarından Burcu ile hafta sonu saat 10:00’da başlayacak. Vahe ile evdeki mutluluk ile devam edecek. Öğleden sonra ise Bekir Köse ile İftar programı olacak. İşte cumartesi akşamki açıklanan yayın akışı.

  • 18:45’te star tv ana ahber bülteni
  • 20:00’de görevimiz tehlike yansımalar
  • Yabancı sinema saat 23:00’de tekrar bölümü ile yeniden ekranlara gelecek.
  • Gece 02:00’de Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi yayımlanacak.
  • 04:’0’de Güzel Köylü tekrar bölümü olacak.

İbo show kaç yıl sürdü? Son olarak 2011 yılında ara veren programın 18 sezon ve 642 bölümlük serisi geçtiğimiz yıl kaldığı yerden devam etmektedir.

İbo show orkestrasında kimler var? Şef Şendur Güzelel’dir. Mustafa Yalçın Kaya Muammer Kurteş ve diğer isimler için tıklayın

İbo show yeni bölüm ne zaman yayımlanacak?

08/05/2021 tarihindeki yayımlanacak olan bölümün 14 Mayıs cuma akşamı ekranlara geleceği açıklandı. Ayrıca programın çekimleri de vugün gerçekleştirildi. Bant yayından izleyicilerle buluşan 25. bölüm konuklarının kimler olacağı belli olmadı. Önümüzdeki hafta içerisinde belli açıklanacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google