3 sene önce
3 sene önce

İbo Show İbrahim Tatlıses Orkestrası ve Vokalistlerin İsimleri 2023

Star tv ekranlarının her cumartesi akşamları izleyici ile buluşan İbo showun vokalistleri kimler olduğu ve İbrahim Tatlıses orkestrası isimlerinin kimlerden oluştuğu hep merak konusu olmuştur. Annelik Blog sayfası olarak bu soruların cevaplarını araştırdık ve tüm detayları ile sunmak istiyoruz.

İbo Show orkestrası ve vokalist isimleri;

9 yıldır sahnelerde olan ve sağlık nedeniyle verilen aradan sonra canlı yayın performansları kaldığı yerden devam ediyor. Programa katılan sanatçılar Türk halk müziği sanatçıları ve pop müziğinin zirvede olan isimleri canlı performans sergiliyorlar. Bu performansta şüphesiz orkestra ile vokalistlerin önemi çok fazla olmaktadır.

İbo Show vokalistlerinde 3 kişi görev yapmaktadır. Orkestrada ise 20 sanatçı bulunuyor. Pogram yapımcısı Polat Yağcı ile Oğuz Karalı ve Mustafa Gülnahar’dır. Genel Koordinatör ise Sevil Tuğul olarak açıklandı. Müzik yönetmeni ve miksaj ise Ceyhun Çelikten olarak açıklandı. Prodüksiyonda Ahmet Tatlıses, Şule Çınlama, Gülçin Karakaya Metin Cantimur, Mevlüt Aybı ile İdris Özdemir bulunuyor.

İbo show orkestra şefi ismi Şendur Güzelel’dir. Yapım sorumlusu Özge Deşat Özalp ve editör olarak Ali Avcı olarak açıklandı. Stüdyo şefi Mustafa Bozkurt ve Meak Music ile Agora Technical Prodiction tarafından Muammer Kurteş, İsmail İpke, Mustafa Yalçın Kaya, Burak Akkaş ve Mustafa Akkaş görev yapmaktadır.

Annelik Blog

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

  • Erol altinbas

    30 Mart 2022 - 22:13

    Orkestra kral hepsini gonulden kutluyorum ellerine saglik.
    Olymposda agirlamak isterim.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google