3 yıl önce
3 yıl önce

İbo Show 8 Mayıs 2021 Konukları Kimler Olacak? 25. Bölüm Tanıtımı!

İmparator İbrahim Tatlıses her hafta cumartesi günü izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Müzik ve show bir arada önemli isimlerini ağırlayan İbrahim Tatlıses’in ağırladığı misafirler genellikle tiyatrocu, pop müziği sanatçısı, türkücü ve Türkiye’nin yakından tanıdığı önemli isimler olmaktadır. İbo show 8 mayıs konukları kimler olacak sorusunun cevabı da merak edilen bir konu haline geldi.

8 Mayıs ibo show konukları kimler olacağı açıklandı mı?

Poll Production tarafından yapımcılığı üstlenilen programın çekimleri henüz devam ediyor. Daha önceki haftada Ersay Üner, Ebru Yaşar, Simge Sağın, Murat Dalkılıç konuk olacağı açıklandı. Yeni bölümü 25. bölümü tanıtımı star tv ekranlarında ve sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacak. Star tv ekranlarında cumartesi 8 Mayıs 2021 tarihinde saat 20:00’da yayımlanacak.

Gülçin Karakaya ile İbrahim Tatlıses Evlendi mi?

İbrahim Talıses 5. kez evliliğini yaptı. 69 yaşında olan Tatlıses kendisinden 43 yaş küçük olan sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendi. İmparator aşkını buldu. Kanal D magazin programında da mutlu olduğunu ve aşkını doğrulamıştı.

Gülçin Karakaya kimdir? 2 yaşında olan Karakaya instagram hesabının imgulckarakaya olarak kullanmaktadır. Karakaya’nın manikürcüsü olduğu ve bazı yazılı basında ise asistanı olduğu açıklandı.

İbo show konukları para alıyor mu?

Her hafta farklı isimlerin yer aldığı programa katılanların ücret alınıp alınmayacağı merak konusu oldu. Global medya tarafından yapımcılığı gerçekleşen bu programdaki katılımcıların ne kadar ücret alındığı henüz belli değil. Bu konuda da bir açıklama bulunmuyor.

Star tv 8 mayıs yayın akışında son dakika değişikliği geldi. İbo show 8 mayıs yayımlanmayacak. İbo show 8 mayıs neden yok sorusunun cevabı haberde.

Annelik Blog

Paylaşın

Yorumlar (2 Yorum)

  • ali

    3 Mayıs 2021 - 19:17

    İbo show cumartesi konuklarını çok merak ediyorum. Kimler gelecek diye

  • Samet

    3 Mayıs 2021 - 19:18

    Bu hafta ibo showa kimler gelecek cancıklar söyler misiniz

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google