3 sene önce
3 sene önce

İbo Show 6 Mart Cumartesi Konukları Kimler Olacak Belli Oldumu? | Fragman!

Ayağında Kundura şarkısı ile ünlenerek Türk müziğinin imparatoru olan İbrahim Tatlıses’in sunduğu star tv ibo show 6 mart konukları kimler olacak? Bu hafta da Star tv ekranlarında yayımlanmaya devam eden programda sürprizler devam edecek. Herkesin gönlünde taht kuran yıldız isimlere olan izleyenlerin yoğun ilgisi 6 mart ibo show konukları kimler olacak sorusunun cevabını da belirleyecek.

Star tv ekranlarının cumartesi akşamları her geçen gün iple çekiliyor. Bir çok izleyen Annelik Blog sayfasına yaptığı yorumlarda cumartesi günlerini star tv ekranlarında geçirdiklerini ifade etmekteler. İbrahim Tatlıses’in program sunmaya başlaması bazı kanalları da harekete geçirdi. Bu kanallardan bir tanesi de Kanal D şarkılar bizi söyler programı oldu. Müslüm Gürsel 25 Şubat tarihli programın işlendiği konuk oldu. Hüsnü Şenlendirici, Hakan Altun ve Sibel Can perşembe akşamları bant yayınla izleyici karşısına çıkmaya devam edecek.

Şarkılar bizi söyler programı 4 Mart tanıtımı

ibo show 6 mart konukları kimler?

Canlı müzik performansları gösteren bu haftaki ibo show konukları arasında Davut Güloğlu, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Sevcan Orhan, Mümin Sarıkaya vardı. Daha önce ki hafta ise Latif Doğan, Uğur Karakuş, Bedia Aktürk, Nuri Sesigüzel sahne alarak hoş vakitler geçirmesini sağladı. Bir önceki bölümde ise Gülden Karaböcek, Ahmet Selçuk İlhan’da programda yer aldı.

İbo show reyting sonuçlarında kaçıncı oldu?

Bağımsız reyting kuruluşu tarafından yapılan ölçümler Ab, Total ve ABC1 kategorilerinde değerlendirilmektedir. Bu sıralama o akşam en çok izlenen dizi, show programı, haber programı, gündüz kuşağı sıralamasını belirlenmesini saptamaktadır. Kanallar programları reyting sıralamasına göre yayımlamaya devam etme kararı almaktalar. Reklam verenler de buradaki sonuçları değerlendirerek reklam vermektedirler. İşte reyting sonucu;

  1. Gönül Dağı (TRT1),
  2. Kuzey yıldızı İlk Aşk (Show tv),
  3. Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Bülteni (Fox Tv),
  4. Survivor (TV8),
  5. Gönül Dağı özeti (TRT 1)
  6. Kardeşlerim (ATV)
  7. Show Ana Haber Bülteni (SHOW TV)
  8. İbo Show (STAR TV)

İbrahim Tatlıses’in İmajında yeni değişiklik!

Bilindiği gibi önceki haftalarda tartışma konularından bir tanesi Tatlıses saç mı ektirdiği, saçlarını mı boyattığı gündemi ile meşgul olmuştu. Tatlıses yaptığı açıklamada böyle bir durum yok demişti. Poll Production tarafından hazırlanan 15. bölümde tekrar eski imajına geri dönerek tartışmalara son vermesini sağladı.

Global Medya tarafından hazırlanan ibo show 16. bölüm fragmanı yayımlandı mı? YouTube kanalından ve sosyal medya üzerinden yapılacak açıklamaları an bean aktarmaktayız. Henüz ibo show bu haftaki konuklar belirlenmedi. Program bant yayın olarak ekranlara gelmektedir. Yayınlanmadan önce tüm katılımcılar belli olacak. çekimlerin bitmesin ardından tanıtım videosu açıklanacak. Önceki haftalarda olduğu gibi ilk olarak Annelik Blog okuyucularının bilgisi olacaktır.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google