8 ay önce
8 ay önce

Şarkılar Bizi Söyler 4 Mart Konuğu Kim Olacak? Sibel Can Fragman!

Kanal D ekranlarının müzik programı şarkılar bizi söyler 1. bölümü izleyici ile buluştu. Hüsnü Şenlendirici, Hakan Altun ile Sibel Can programın ilk bölümünde Müslüm Gürses’in şarkılarını seslendirdi. Program formatı gereği her hafta bir usta sanatçının hayatı kaleme alınarak ona ait şarkılar seslendirilecek. 4 Mart 2021 Şarkılar bizi söyler konuğu kimolacak bu sebeple en çok merak edilen konular arasında yerini aldı.

Şarkılar bizi söyler reyting sonuçları nedir?

Perşembe akşamlarının reyting rekorları kıran dizileri ile yarışacak olan müzik programının Ab ve Total reying sonuçlarında kaçıncı sırada olacağı merak konusu oldu.

  1. BiR ZAMANLAR ÇUKUROVA ATV,
  2. ESRA EROL’DA ATV,
  3. MUCİZE DOKTOR FOX,
  4. MUGE ANLI İLE TATLI SERT ATV,
  5. BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA (ÖZET) ATV,
  6. SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX,
  7. ALEV ALEV SHOW TV,

4 Mart 2021 perşembe şarkılar bizi söyler konuğu kim olacak?

Programda Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici yer almaya devam edecek. Birinci haftada Müslüm Gürses’in hayatı canlandırılmıştı. İkinci haftadaki sürpriz konuk kim olacağı merak edilen konular arasında yer alıyor.

Bu hafta Orhan Gencebay şarkıları söylenecek!

Saat kaçta hangi kanalda yayımlanacak? Kanal D ekranlarında perşembe akşamları 20:00’da yayımlanacak. İbrahim Tatlıses’in programı İbo Show 27 şubat 2021 tarihindeki konukları belli oldu. Davut Güloğlu, Safiye Soyman, Sevcan Orhan, Mümin Sarıkaya konuk olacak.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google