3 yıl önce
3 yıl önce

İbo Show 26 Haziran Konukları Kimler Olacak? 30. Bölüm Konukları Tanıtımı!

İbrahim Tatlıses 29. bölümü ekranlara geldi. Star tv ibo show 30. bölüm konukları kimler olacağı belli oldu mu merak ediliyor. Bilindiği gibi 19 haziran tarihli yayında eski pop arabesk sanatçıları canlı performans sergilediler. İbo show 26 haziran konukları kimler olacak sorunun cevabı şu şekildedir.

İbo show 26 Haziran konukları kimler olacak?

Metin Şentürk, Güllü, Dilan ve Orhan Ölmez ile hafta sonunu televizyon ekranlarındaki izleyicilerle buluştu. Güllü nostalji bölümünde eski yıllarda İbrahim Tatlıses’in programına konuk olurken geldiğinde kıyafetlerini bile eş dost ve komşulardan emanet alarak gelmiştim durumum çok yoktu diyerek samimi açıklamalarda bulundu. İbo show orkestrası da bu gece olağan sütü performans sergiledi. İzleyenlere hoş vakit geçirtti.

İbrahim Tatlıses’in Sağlık Durumu Açıklaması;

İbrahim Tatlıses geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak küçük bir operasyon geçirdiği açıklandı. Marmara Üniversitesinde damar tıkanıklığı nedeniyle operasyon yapıldığı açıklanan Tatlıses’in sağlık durumu iyi. Basına açıklanmayan bu hadise sonrası taburcu olarak normal şekilde programlarına devam etmektedir.

İbrahim Tatlıses’in numarası nedir?

Pek çok okuyucumuz İbrahim Tatlıses’e ulaşmak yada menajerlik aracılığı ile ulaşabileceği telefon irtibat numaralarını sormaktadırlar. İbrahim Tatlıses’in menajeri İdo Tatlıses’tir. Genel Müdürünün ismi Emrah Beydir. Tüm resmi menajerlik organizasyon işleri gibi durumlar için iletişim numarası 0212 962 01 02 olarak açıklandı.

ibo show orkestrası, saz ekibi, bağlamacı isimleri nedir tıklayın

İbo Show reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

Bu hafta ve önceki hafta star tv dizileri ve programı reyting sonuçlarında yine üst sıralarda yer aldı. Tüm sıralama şu şekilde açıklandı. İlk 10 program arasında İbrahim Tatlıses yer alamasa da sevenleri ekranlarında başında programı büyük bir dikkatle izlemekteler.

  1. Atv kardeşlerim
  2. Tv8 Survivor
  3. Fox Ana haber bülteni
  4. Show tv güldür güldür
  5. Fox tv savaşçı
Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google