3 sene önce
3 sene önce

Esra Erolda Mualla ile Hüseyin Ali Tatar Yüzleşmesi! Kardeşinin Eşi ile mi Kaçtı?

Esra Erolda 25 Mayıs 2021 tarihli canlı yayında şok bir gelişme yaşandı. Hüseyin Ali Tatar ile Mualla yüzleşmesi gerçekleşti. Mualla Kocası Hüseyin ile yüzleşmesinde neler yaşandı. Hüseyin Bey ben eski eşim ile ne şekilde evlendik ve nasıl bir hayat kurduk sorusuna cevap aranmasını istendi ve Mualla Hanım’ın açıklaması ile ortalık gerildi.

Esra Erolda 25 Mayıs Canlı Yayın;

Kardeşimin karısı Pınar ile kaçtın mı sorusuna, bu olay daha sonra yaşanan bir gelişme. Ben evden ayrıldıktan uzun süre sonra bu olay yaşandı dedi. Pınar Savunduk Hüseyin Ali Tatar gelişmesinde  yeni gelişmeleri annelik blog sayfasında aktarmaya devam edeceğiz.

karım Satı 3 çocuğumu da alarak Emre Deveci ile kaçtı diyen Mustafa Bey’İn isyanı ve Satı Murat tarafından gelecek açıklamalar 26 Mayıs tarihli canlı yayında ekranlara gelecek.

Ömer ile Emre 20 yıldır görmedikleri anneleri Lamiye Gündoğan’ın fotoğrafını ilk kez gördüler. Şok dakikalar yaşanan ve uzun bir süre sonra ilk kez kavuşma yarınki canlı yayında annelik blog okuyucularına aktaracağız.

Ömer ve Emre’nin annesi Lamiye Hanım İzmir Basmade yaşıyor açıklaması, telefon bağlantısı ile yayına bağlanan Hasan Bey tarafından açıklandı.

Daha önceki günlerde Işılay Sakaryalı’nın 23 yıl sonra annesi ile görüşmesi de ekranda izleyenleri duygusal anlar yaşatmıştı. Haber için tıklayın

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google