3 yıl önce
3 yıl önce

Esra Erolda Işılay Sakaryalı Annesi Pınar’ı İlk Kez Canlı Yayında Gördü!

Esra Erolda programında Işılay Sakaryalı’nın bugüne kadar hiç görmediği Annesi Pınar Nebiler Hanım ile ilk kez 20 Mayıs 2021 tarihli canlı yayında gördü. Hüzün dolu bu hikayenin merak uyandıran gelişmeleri tüm Türkiye’yi ekranlara kilitledi. Diğer bir gelişme ise Seyfettin ile Nuray hanım arasında yaşandı.

Nuray Seyfettin’i affedecek mi?

Kaçarak evlenen Seyfettin Nuray’ın 7 yıllık evliliğinde bazı sorunlar var. Nuray hanım artık güvenim kalmadı diyerek evi terketti ve babasına yerleşti. Peki bu evlilik ikinci bir şans hak etmiyor mu bu sorunun cevabı da Instagram hesabından açılan bir ankette belli olacak. Seyfettin Bey Ankara ilinde yaşıyor ve bu ilişkini detayları da gelecek bölümde belli olmaya devam edecek.

Yüzleşmede ikinci perde tıklayın!

Esra Erolda 20 Mayıs Canlı Yayın!

Işılay Hanım 23 yıldır göremediği annesi Pınar Nebiler’i bulmak istedi. Çocukluğunun çok kötü geçtiğini artık bugünden sonraki hayatının daha güzel geçmesini istediğini anlatmıştı. Biyolojik annesi hakkında çok fazla bilgisi olmayan Işılay Sakaryalı’nın neden annesinin kendisini bıraktığını ve bu olayların arkasındaki yaşananların neler olduğunu merak ettiğini en çokta kardeşlerinin olup olmadığını merak ediyor.

7 yaşında iken Mehtap hanım tarafından evlatlık edindi. Çocuk bakım evinden ayrılmasının ardından o süreden beridir bu ailede kalıyordu. İstanbul Kartaldaki çocuk bakım evindeki yaşananları da Mehtap Hanım anlattı.

23 yıllık hasret sona erdi!

Bugüne kadar görmediği annesinin hikayesi tüm izleyicileri göz yaşlarına boğdu. Işılay’ın bir kardeşi daha var. Anne kendisi de genç yaşta anne olduğunu ve yuvaya gitmek zorunda kaldığını açıkladı. Işılay ise kendisinin bildiği hikayeden çok daha farklı bir hikaye ile karşılaştığında şaşkınlığını gizleyemedi. Genç annenin anlattıkları karşısında diğer büyük sürprizde kardeşler arasında yaşandı.

Kız kardeşi Fatma ilk buluşmasında göz yaşlarına boğuldu. Esra Erol Fatma’nın eğitiminin tamamlanması için elinden geleceğini açıkladı.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google