1 ay önce
1 ay önce

Esra Erolda Engin ile Mehtap Oktay Yüzleşti! Neden Kaçtığını Açıkladı!

Türkiye itirafları ile Şok olmuştu. İki gün üst üste programı Esra Erol’da programına konuk olan Emine ile Şaban yüzleşmesinde ilk gün gergin dakikalar yaşanmış Mine Şaban üzerine yürüyerek ona adeta saldırmıştı. 1 gün sonraki bölümde ise Emine iyi kötü ekmeğini yedim çocuğun babasıdır  ben kendisini razıyım ve dünkü yapmış olduğum davranışların kötü olduğunu anladım kendisine özür diliyorum barışmak istiyorum ifadelerini söyledi ve Türkiye ikinci şokunu yaşadı.

Esra Erolda Şaban Mine’yi affedecek mi?

Murat karı kocaya kaçan Mine ondan hamile oldu fakat Şaban Mine’yi affedecek mi sorusu cevap buldu. Şaban ben kendisinden boşanmak istiyorum kesinlikle kabul etmiyorum dedi. 14 Mayıs tarihli canlı yayında yeni tanıklar ve şahitler açıklamalar yapacak.

Son bölüm özeti;

Esra Erolda Mehmet Engin Yüzleşmesinde 2. perde;

Engin Oktay ile Mehtap Oktay yüzleşmesi gerçekleşti Esra Erol’da ya başvuran Engin eşim Mehtap kayboldu nerede olduğunu bilmiyorum onu çok seviyorum Bir an önce bulunmasını istiyorum geri dönmesini istiyorum demişti.

Esra Erol’da Engin Mehtap düzleşmesinde Yer Yerinden Oynayacak. Mehtap Oktay eve dönecek mi belli olacak. Mehtabın Evden kaçma sebebi neydi? Neden haber vermedin evden gitti ve Engin’in eve dön Mehtap çağrılarına ne cevap verecek?

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google