6 ay önce
6 ay önce

Karım Zorla Tutuluyor Diyen Şaban ile Mine Yüzleşmesinde Murat’tan Açıklama!

Esra Erol’da 12 Mayıs canlı yayınında Şaban ile Mine yüzleşmesinde gergin dakikalar yaşandı. Murat Karakuzu ile birlikte olduğu iddia edilen Mine hanım programa geldi ve Şaban Bey ile yüzleşmek istediğini açıkladı. Makbule Hanım’da telefon bağlantısı kurdu. Mine Şaban’ı dövüyor muydu sorusuna Makbule Hanım bu iddiaların doğru olmadığını ifade etti.

Esra Erolda Mine Şaban Yüzleşmesi;

Şaban Bey’in yengesi Makbule Hanım Bandırma ilçesinden telefon bağlantısı ile Mine Şaban ilişkisinde gördüklerini ve duyduklarını açıkladı. Mine Hanım’ın çoğu zaman çalışmadığını ve evde durduğunu iddia etti. Murat Karakuzu’yu sosyal medya üzerinden tanıdıklarını ifade ederek, hamile kaldığını açıkladı. Tüm açıklamalar herkesi şok etti.

Murat Bey’den yeni açıklama gelmesi bekleniyor. Fakat bugünkü bölümde iddialarına henüz bir cevaplandırma yapmadı. Murat Bey yarınki bölümde canlı açıklamaları yayımlanabilir.

Esra Erolda canlı yayın;

12 Mayıs atv canlı yayını izlemek için atv resmi internet sitesini tıklayıp sol menüden bulunan butonuna tıklamanız gerekmektedir. Canlı yayında yaşananları annelik blog sayfasında açıklamaya devam edeceğiz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google