2 sene önce
2 sene önce

Didem Yılmaz Arslan’da Selcan Işık’ın 2 Yıldır Kayıp Kocası Bulundu mu?

Didem Arslan Yılmaz’a gelen Selcan Işık’ın 19 yıllık kocası 2 yıl önce markete gidiyorum dedi ve bir daha geri gelmedi. Antalya ilinden gelen Sercan Hanım’ın çağrısı ve gelişmeler şu şekilde;

18 Haziran 2021 cuma günü Didem Arslan Yılmaz canlı yayınında Abdullah Köker’in katıldığı hemşire Şebnem Köker’in şüpheli bir şekilde ölümü aydınlanıyor. Olay tanıkları ve Şebnem hemşirenin akrabaları da bu olayla ilgili bildiklerini gördüklerini canlı yayında aktarıyor.

Şebnem Köker olayı ile ilgili son gelişmeler

Malatya ilinde yaşanan olayda ise traktör üzerinde vurulan baba ve kızın 2017 tarihindeki cinayette olaylar aydınlanmaya başladı. Son olarak 2 yıldır kayıp Mustafa beyinde cansız bedenin bir parçalarına ulaşıldığı açıklandı.

Diğer yandan 18 haziran didem arsalan yayınında Sercan Işık Antalya ilinden gelerek eşinin nerede olduğunu bulunmasını istediğini aktardı. 2 yıl önce markete gidiyorum diyerek evden ayrılan kayıp kocanın Antalya’da bulunduğunu iddia etti.

Didem Arslan Yılmaz Selcan Işık;

Çalışmaya gidiyorum geleceğim. ben seni arayacağım dedi ve telefon numarasını da kapattı bir daha aramadı. Selcan hanım evden atıldı. Sokaklarda kaldı ve aç kaldığını ifade ederek kaçmanın anlamı yok çık ortaya yüzleşelim dedi.

Didem Arslan Yılmaz WhatsApp ihbar hattı 0549 215 10 10

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google