4 ay önce
4 ay önce

Didem Arslan Yılmaz’da Şebnem Köker’in Ölüm Nedeni Ne? Abdullah Beyden Açıklamalar!

29 yaşındaki hemşire Şebnem Köker’in ölüm nedeni soru işaretleri ile dolu olduğunu iddia eden Didem Arslan Yılmaz Abdullah Köker’in programa başvurusu ile araştırılmaya başlandı. Vefat haberini henüz 10 gün önce öğrenen ve cenaze defin işlemlerinin ardından Şebnem hemşire’nin neden öldüğü sorusuna cevap aranıyor.

Didem Arslan Yılmaz Şebnem Köker!

Abdullah Köker’in iddialarına göre Şebnem Köker sevgilisinin kurbanı olduğu yönünde kuşkuların olduğunu aktardı. Son olarak kız sevgilisiyle tatile çıktığını ifade etti. Kızımı morgtan alırken Timuçin Bayhan ile arkadaş olduklarını öğrendiğini aktardı. Bir gemide kaptanlık yaptığı ifade edilen eski sevgilinin bu iddialar için canlı yayına bağlanması ve açıklama yapması bekleniyor.

Hemşire Şebnem balkondan mı atladı, yoksa itildi mi henüz belli değil. Sevgilinin ifadelerine göre tutamadım açıklamaları kendisini de şok ettiğini açıkladı. Şebnem hanım İzmir ilinde yaşıyordu. Ailesi ile birlikte ikamet ettiği İzmir ilinden gelen Abdullah Bey kızı ile yaşadığı 29 yıllık yaşamda duygu dolu anılar paylaştı.

Şebnem Köker ölümündeki yaşananlar neler?

4 ocak günü vardiyasını bitirmesinin Ardından İstanbul’daki bir pansiyona yerleştiler. Pansiyonda neler yaşandı. Daha önce alınan ifadelere göre akşam 11 sıralarında odadan tartışma sesleri başladığı açıklandı. O gece 7 Haziran 03:0 sıralarında balkondan düştüğü ifade edildi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 15 Haziran Canlı yayınındaki anlatımların ardından 0212 702 22 22 numarasından ve 0549 215 1010 numaralarından canlı yayına bağlanabilirsiniz.

Müge Anlı’da yaşanan son dakika gelişmeler

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google