1 ay önce
1 ay önce

Didem Arslan Yılmaz’da Musa Çiftçi Nerede? Bulundu mu Evinden Canlı Yayın Yapıldı!

Show tv Didem Arslan Yılmaz Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 14 Mayıs 2021 cuma günü canlı olarak yayımlandı. Yeni bölümde uzun bir süredir aranan isimlerin başına ne geldiği sorulmaya devam ediliyor. Bugün Didem Arslan Yılmaz Musa Çiftçi olayında Yüksel ile Musa’nın telefonda ne görüşmeleri yapıldığı konuşuldu.

Yüksel ile Musa arasındaki telefon görüşmesinde yaşananlar merak konusu oldu!

Medine Hanım’ın telefon konuşmasında şok bir gelişme yaşandı. Medine hanım ifadesinde yaşlılık maaşı konuştuklarını ifade etmişti. Canlı yayında ise farklı bir açıklama yaptığı ifade edildi. Gülçin aile Musa Beyin Kızı Hülya Hanım’da açıklamalarda bulundu. Yakup Erik Bey’in ifadelerinde de herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.

Musa Çiftçi öldürüldü mü?

Oğulları Yakup Cengiz Çiftçi babamın başına kim ne getirdiyse ortaya çıksın diyorlar. Evden canlı yayında 14:00’da evden çıkmasının ardından nereye gittiği çözülemedi. Esmer Hanım kameraların karşısına çıktılar. Zahide Hanım ve Soner ile Yılmaz, Mehmet Bey’de bayram için evi açtılar. Spiker Gizem Hanım olay yerinde yaşananları aktardı. Ayrıca daha önceki yazılarımızda kayıp altınlar mevzusu cevap arıyordu. Altınların nerede olduğu beli oldu. Oğlu Soner’in düğününe harcanacak bir şekilde Hülya hanımda emanet altında olduğu ifade edildi.

Cüzdandan 300 Euro ile 3 tam altın 2 çeyrek altın ile küpelerin olduğu görüldü. Dolayısıyla Musa Beyin başına altınlar nedeniyle herhangi bir şey gelmediği belli oldu.

38 Gündür Kayıptı Başına ne geldi.

Musa Çiftçi olayı nedir? 6 Mart 2021 tarihinde ortadan kaybolan Adanalı vatandaşın 7 tane çocuğu var ve eşiyle aralarında sorun olduğu için ayrı yaşıyorlar. Fakat Musa Bey evlenmek istediğini her ortamda açıklıyordu. Show tv canlı yayındaki görüntülerde görenlerin 0549 215 1010 numarasından aramaları ve ihbarda bulunmaları istenildi.

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google