3 yıl önce
3 yıl önce

38 Gündür Kayıp Musa Çiftçi Bulundu mu? Sebebi Altınlar mı?

Show tv ekranlarında yeni bir kayıp dosyası daha konuşulmaya başladı. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Musa Çiftçi nerede olduğunu ailesi programa başvuru yaparak sormaktalar. Adana ilinden Musa Bey ailenin anlattığına göre altınlar yüzünden kaybolmuş olabilir denildi.

12 Nisan Didem Arslan Yılmaz Canlı yayın;

38 gündür kayıp olan Musa Bey’in oğlu Soner anlattığına göre 6 Mart pazartesi günü ortadan kayboluyor. Esmer Çiftçi hala evli 40 yıllık evde eve 7 tane çocukları var o 7 çocuktan ikisi olan Soner. Adana’da yaşan ailenin Musa ve yazları çobanlık kışları da çiftçilik yapıyor. En son Yakup Erik’in yanında görüldü ve bir daha da nereye gittiği ve kaçırıldı mı yoksa başına bir şey mi geldiği belirlenemedi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de yapılan açıklamada; “Musa Çiftçi nerede olabilir bu programı izlerken Musa Beyi bir yerde gördüyseniz Lütfen bizi arayın sevgili Adanalılar sizinle telefonlarınızı bekliyoruz. dedi.

İhbar hattı 0549 215 10 10

61 yaşındaki Musa Çiftçi 38 gün önce ansızın ortadan kayboldu. Oğlu’nu yaptığı açıklama şu şekilde; “o güne çok şık giyinmiş sobasını dolduruyor .Yarın akşam eve geleceğim demiş o kafayla gitmiş saat 12.30 gibi Yakup Erik var bizim komşumuz en son kamerada onların evine giriyor. Oradan çıktıktan sonra halamın yanına gidiyor. Halamın inekleri olduğu için halama diyor ki bana yoğurt yaparsın Halam da diyor Tamam. ondan sonra bir süre Mahallede dolaşıyor. Kendisi bir buçuk civarında ise bir bizim orada turuncu köprü var köprüden aşağı indikten sonra herhangi bir ize rastlamıyoruz. Saat 4 sıralarında hattı kesildi.” dedi.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google