3 yıl önce
3 yıl önce

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in Yeni Program İsmi, Hangi Kanal Yayımlanacak?

İbrahim Tatlıses’i Star Tv ekranlarında İbo show programına başlaması ile birlikte tv ekranlarında ardı ardına show programları açıklaması geldi. Bunlardan bir tanesi Sibel can, hakan Altun ile Hüsnü Şenlendirici’nin Kanal D ekranlarında yayımlanan Şarkılar Bizi Söyler oldu. Bülent Ersoy kiminle yeni program yapacağı da belli oldu. Ayrıca Hangi kanalda yayımlanacak? Ne kadara anlaştı müzik programı hangi kanalda yayımlanacak işte detaylar.

Bülent Ersoy ne zaman başlayacak?

13 bölüm için anlaşma sağlandı. Açıklanan rakamlar ise dudak uçuklattı. Mustafa Keser ile Bülent Ersoy’un televizyon programı anlaşması 3 milyon TL olarak açıkladı. Divanın son zamanlarda anlaşma yaptığı bir çok program uzun soluklu olmadı. Bunlardan bir tanesi kuaförüm sensin ve diğer gündüz kuşağı programları oldu.

Çekimler ne zaman başlayacağı da açıklandı. Canlı yayınlanmayacağı ve bant yayın ile ekranlarda olacağı ifade edildi. Çekimler ise önümüzdeki günlerde başlayacak.

İbrahim Tatlıses 22. bölüm olan 17 Nisan cumartesi günü 11 yılın ardından ilk klibine ait şarkısını seslendirecek. Herkesi ekranlara kilitlemesi beklenen programa katılacak konuklar da belli oldu. Detaylar aşağıdaki haberde.

İbo show 17 nisan konukları

Beyaz show ne zaman başlayacak belli oldu!

Diğer gelişme ise Beyazıt Öztürk’ten oldu. Beyaz show Kasım ayında başlayacak. Kanal ismi henüz açıklanmasa Tv8 ekranlarında bu programın başlaması bekleniyor.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google