3 sene önce
3 sene önce

İbo Show 17 Nisan 2021 Konukları Belli Oldu! İbrahim Tatlıses Klip Müjdesi!

İmparator İbrahim Tatlıses’in yaklaşık bir yıla yakın bir süredir yaptığı program olan Star Tv İbo show 17 nisan konukları belli oldu. Her hafta cumartesi günü izleyici ile buluşan İbrahim Tatlıses’in bu haftaki konukları da yine sürpriz dolu oldu. Ayrıca sevenlerine 11 yılın ardından müjdeli haber geldi. Tüm detayları annelik blog okuyucularına özel son dakika haberi olarak aktarıyoruz.

İbo show 17 Nisan Konukları Kimler olacak?

11/04/2021 tarihinde yayımlanacak olan bant yayınındaki misafirler Deniz Seki, Sinan Akçıl, Erkan Petekkaya ve son zamanlarda magazin gündeminde adından çokça bahsedilen İrem Derici konuk olacak. Sevenlerin gönlünde taht kurmayı başaran programın dünkü bölümündeki reyting sonuçlarının nasıl olacağı da merak edilen bir konu haline geldi.

İbrahim Tatlıses’in yeni şarkısının adı belli oldu!

11 yılın ardından sesi yerine gelmeye başlayan usta sanatının yeni çıkartacağı klibin adı da belli oldu. 22. bölümde bu şarkı ilk kez dinleyici ile buluşacak. Şarkının adı ise gelmesin olarak açıklandı. Gelmesin şarkısının klibi ne zaman çıkacağı henüz tarihi belli olmadı. Ayrıca gelmesin şarkı sözlerini de ilk olarak okuyucularımız ile paylaşacağız. Müziği ve sözlerini kim yazdığını da detayları belli oldukça okuyucularımızın dikkatine sunmaya devam edeceğiz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google