3 sene önce
3 sene önce

Hamilelik Nasıl Hesaplanır? Gebelik Hesaplamanın Basit Yöntemi!

Anne ve babaların en heyecanlı dönemlerini yaşadıkları dönem kuşkusuz ilk hamilelik haberini aldıkları andır. Çünkü bu anın ardından anne ve baba adayları için yeni bir hazırlığın içerisine girmekteler. Öncelikle anne adaylarının en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olan tam olarak ne zaman hamile kaldım sorusudur.

Online gebelik hesaplama üzerine yapılan tabloları inceleyen anne adayları hesaplama için farklı yöntemler belirlemektedirler. İlk olarak son adet tarihiniz hesaplama için gerekli olan bilgilerden bir tanesidir. Kesin hamile kalma tarihi tam olarak belirlenemeyeceği için ölçmek için sona det tarihine bazı detaylar önemli olmaktadır.

Anne adayının düzenli adet tarihi var ise son adet tarihinin ilk gününden itibaren hesaplanma yapılmaktadır.  Online hesaplama sitelerinde anne adayları son adetin başlangıç tarihi yada gebe kalma tarihi ile hesaplama yapılabilmektedir. Tüp bebek ile Embriyo transferi tarihi, blastokist transfer tarihi ve yumurta toplama tarihi üzerinden hesaplama yapılabilmektedir. gebelik.hesaplama.net sitesi üzerinden bu bilgileri giriş yaparak hesaplama yapabilirsiniz.

Kaç aylık hamileyim sorusunun cevabını yukarıda belirttiğimiz site üzerinden haftalık ya da aylık olarak hesaplayabilirler. Gebelik nasıl hesaplanır kadınlar kulübü

Annelik blog sayfası olarak adet döngüsüne göre kaç haftalık hamileyim? Son adet tarihine göre kaç haftalık hamile olabilirim? gibi soruların cevabı için aşağıdaki tabloyu sunuyoruz.

Hamilelik hesaplama tablosu;

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google