3 sene önce
3 sene önce

Üniversiteye ve Belediyeye Sınavsız Kura ile Memur Alımı!

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından bir Belediye Başkanlığı ve bir üniversiteye engelli memur alımı yapılacağı açıklanmıştır.  Kamu kurumlarına farklı eğitim düzeylerinde personel alımları yapılırken bu alanlardan bir tanesi de EKPSS sınavına giren adaylar için, eğitim düzeyine göre herhangi bir sınav şartı olmadan da aşı yapılan ilanlardır.

Halkla İlişkiler Memuru Alımı;

İŞKUR üzerinden Geçtiğimiz günlerde Karaisalı Belediye Başkanlığı halkla ilişkiler görevlisi alım başvuruları başlamıştır. Halkla ilişkiler görevlisi alımında eğitim üzerinde en az ilköğretim mezunu olmak şartıyla başvuru yapılabilecektir. Özel başvuru şartı aşağıdadır.

-MEB Halk eğitim müdürlüklerinden diksiyon kursu belgesi almış olmak.

-Başvuran aday sayısı açık iş sayısının 4 katını aşması halinde mülakat sınavına girecek olan adaylar noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecektir.

-Karaisalı ilçesinde bulunan engelli vatandaşlara hizmet etmek için iletişim ve koordinasyonda çalıştırılmak üzere istihdam edilecekler.

İlan numarası: 00005845102

Temizlik Görevlisi Alımı;

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi idari ve mali işler Daire Başkanlığı tarafından iki kişilik temizlik görevlisi alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden 18 Ocak ile 22 Ocak tarihleri arasında yapabileceklerdir. Bu başvuruda herhangi bir şahsi başvuru herhangi bir şahsi olarak müracaat istenmiyor. Sadece internet sitesi üzerinden E-devlet aracıyla, ALO 170 Hattı aracı ile başvuru işlemleri gerçekleştirilecek. Noter kurası 1 Şubat 2020 tarihinde saat 10.30 da Kütahya Sağlık Üniversitesi’nin konferans salonunda yapılacak.

Kura sonucunda aday sayısının 4 katı kadar belirlenecek. Asil yedek adaylar üniversitenin resmi internet üzerinden adaylara duyurulacaktır. Kura sonucunda adaylardan belgeleri teslim etmeleri istenecektir .Başvuruda istenilen özel şartlar şu şekildedir.

Yaş şartı; 18-35 Yaş arasında olmak

Eğitim şartı; en az Lise ve Dengi okul mezunu olmak

– En az %40 Engelli Sağlık Kurulu Raporu olmak

İkamet şartı; Kütahya Merkez veya İlçelerinde ikamet ediyor olmak

– Deneme Süresi 2 aydır. Başarısız olanların iş akitleri fesh edilecektir.

İlan numarası: 00005846846

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google