3 yıl önce
3 yıl önce

Üniversiteye Lise Mezunu Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi idari ve mali işler daire başkanlığından 2 temizlik görevlisi alımı ilanı açıklanmıştır.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR üzerinden açık ilanda temizlik görevlisi kadrosunda yeni istihdamlar yapılacağı ifade edilmiştir. Kütahya ilinde yer alan üniversitenin işçi istihdamı için başvurular 18 Ocak tarihinde almaya başladı. Son başvuru tarihi ise 22 Ocak 2021 olarak açıklandı. Şahsi olarak müracaatların gerçekleştirmeyeceği açıklandı. Sadece ALO 170 hattı e-devlet üzerinden İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvurular yapılacağı ifade edildi.

Başvuru Şartları Nedir?

Yaş şartında en fazla 35 yaşında olmak gerekiyor. Eğitim şartında ise en az lise mezunu olmak istemekte. Engelli sağlık kurulu raporunun en az %40 ve üzerinde olması. Kütahya Merkez ve ilçelerinde ikametgah etmek. Deneme süresi içerisinde görevleri Başarılı bir şekilde sürdürmek gerekmektedir.

Belediyeye 112 Memur Alımı

Kur’a 1 Şubat 2021 tarihinde yapılacak. Kura sonucunda 4 asil, 4 yedek aday belirlenecek. Asil ve yedek adaylar Üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden açıklanacak.

Başvurular nasıl yapılacak. İŞKUR ilan numarası 00005846846 üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google