3 sene önce
3 sene önce

Türkiye Şeker Fabrikası, İl Tarım Müdürlüğü Memur Alımı!

Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü ile Aksaray İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından açıklanan sonra dakika ilanlarına göre Bilgisayar Mühendisi ile Büro işçisi kadrolarında memur personel alımı yapacak.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı İŞKUR Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan ilanlara göre engelli adayların başvuru yapabileceği başvurular için son başvuru tarihi yaklaştı. Şeker Fabrikası Bilgisayar Mühendisi alımında 11 Ocak 2020 tarihinde başvurular bitecek.

Eğitim şartlarında Bilgisayar, yazılım mühendisi lisans mezunu olmak gerekecek 18 yaşını doldurmuş olmak, kamusal haklardan mahrum olmamak gerekmektedir.

Büro İşçisi alımı ilanı;

Eğitim şartlarında en az ön lisans mezunu olan adaylara yönelik olarak 1 daimi personel alınacaktır. Adaylar Aksaray İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde istihdam edilecektir.

Yaş şartında 18 yaşını doldurmuş olmak, 2527 sayılı ürk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İş yerlerinde Çalıştırılabilmelerine ilişkin kanun saklı kalmak kaydı ile Türk Vatandaşı olmak gerekmektedir.

KPSS şartı nedir?

Önlisans ve lisans mezunu alımlardan Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS’den en az 60 ve üzeri puan almak gerekmektedir. İlköğretim mezunu başvurularda herhangi ibir sınav şartı aranmamaktadır. Adaların bu alımda kuradan başarılı olmaları istenilmektedir.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılabilecek. Ayrıca online olarak İŞKUR e-şube portalından da başvuru işlemleri gerçekleştirebilecek.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google