3 yıl önce
3 yıl önce

Belediyeye Halkla İlişkiler Kadrosunda 4 Memur Alımı Yapılacak!

Karaisalı Belediye Başkanlığı halkla ilişkiler görevlisi alımı ilanı açıkladı. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR üzerinden ilköğretim mezunu engelli memur alımı ilanı açıklandı.

İŞKUR üzerinden geçtiğimiz günlerde Mersin Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’ne 1 kişilik aşçı alımı başvuruları başlamıştı bu ilanlara başvurular online orada devam etmektedir.  Annelik blog sayfamız üzerinden açıklamış Olduğumuz bu duyurunun detaylarını aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.  Yeni bir ilan ise Belediye Başkanlığı tarafından açıklanmıştır.

Başvuru şartlarında en az ilköğretim mezunu olmak gerekmektedir. Özel başvurularda halk eğitimden diksiyon kursu belgesi almış olmak istenmektedir. Karaisalı ilçesinde bulunan engelli vatandaşlara hizmet etmek için görevlendirecektir.

Başvuru yapan adaylar arasından alım sayısının 4 katını geçmesi halinde noter huzurunda bir kura gerçekleştirilecek. Başvurularda herhangi bir E-KPSS sınav şartı istenmeyecektir.

Genel Başvuru Şartları;

Başvuru ilan numarası; İlana başvurular İŞKUR e-şube portalı üzerinen 00005845102 numaralı ilan aracılığı ile yapılacaktır.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google