3 sene önce
3 sene önce

Afyonkarahisar Engelli Personel Alıyor

AFSU SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ Engelli Personel Alımı

Afyonkarahisar engelli personel alımı  Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesine  İşkur Müdürlüğü tarafından 30.12.2020  tarihinde yayınlanan 1 Hasta Bakımı Teknisyeni alımı ile ilgili son başvuru tarihi 04.01.2021’dur.

MERSİN ENGELLİ PERSONEL İLANINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

İlan İle İlgili Genel Bilgiler

Çalışma Adresi Bilgisi

Çalışma Adresi : ZAFER KÜLLİYESİ DÖRTYOL MAH. 2078. SK. NO:3 AFYONKARAHİSAR MERKEZ AFYONKARAHİSAR / TÜRKİYE

Özel Hususlar: Engelli Bakımı         Ortaöğretim (Lise ve Dengi)  Hasta ve Yaşlı Bakımı Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Ebe Yardımcılığı Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Hemşire Yardımcılığı         Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Sağlık Bakım Teknisyeni       Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Seltifika:

 Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KIZILÖREN ,  HOCALAR ,  EVCİLER ,  ÇOBANLAR ,  İSCEHİSAR ,  BAYAT/AFYON ,  BAŞMAKÇI ,  ŞUHUT ,  SULTANDAĞI ,  SİNANPAŞA ,  SANDIKLI ,  İHSANİYE ,  EMİRDAĞ ,  DİNAR ,  DAZKIRI ,  ÇAY ,  BOLVADİN ,  AFYONKARAHİSAR MERKEZ

Kura Bilgileri:

Kura Yeri : Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi B Blok Kat 2 Mavi Salon

Kura Tarihi : 14.01.2021

Kura Saat Dilimi : 10:00 – 11:00

ÖZEL HUSUSLAR

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

  1. A) Kuraya Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

4) Başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından organize edilen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.

7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulunduğu ilana işverence davet edildiği hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır. 10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. İSTENEN ÖZELLİKLER MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olmak KURA TARİHİ VE YERİ: Kuraya katılmaya hak kazandığı tespit edilen adaylar için 11.06.2020 tarihinde saat  14:00’da   Bölge Müdürlüğü  Misafirhanesi’nde  (Zübeyde  Hanım  Cd.  No:140  Elazığ)  noter huzurunda  yapılacaktır. Kura sonuçları ve mülakat tarihi  DSİ’nin internet sitesinden (bolge09.dsi.gov.tr) ilan edilecek olup ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. NOT: Ülkemizde de görülmekte olan KORONAVİRÜS- COVID-19  salgını  nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla  başvuru şartlarını taşıyan adaylar,  İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden  başvuru yapabilecektir.

Öğrenim ve Kişisel Bilgiler :  Lise ve Dengi Okul

Sınav Bilgileri : Kamu Personel Sınavları KPSS EKPSS (0 Puan)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google