2 sene önce
2 sene önce

Şok Net Eve Ucuz İnternet Kampanyası Başlattı! Şok Net Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şok marketleri ev interneti hizmetini de aktif etti. Yeni açıklamada Şok net başvurusu nasıl yapılır sorusuna iki farklı seçenek ile cevap verdi. Bunlardan bir tanesi daha önce evlerinde hiç internet kullanmayanlara yönelik. Diğer ise başka firmalardan geçiş yapacaklara yönelik olacak.

Alfa iletişim ile Şok Marketleri arasında yapılan protokollere göre Türk Telekom altyapısını kullanarak evlere daha ucuz internet başvurusu yapılabileceği açıklandı. Buna göre şok net marketlerin kasalarından başvuru yapılabilecek. Açıkladığı kampanya detaylarında taahhüt yok, kullanım sınırı yok hız ise 16 Mbps olarak açıklandı.

Şok Net Başvurusu Nasıl Yapılır?

Limitsiz, taahhütsüz, 16 mbps hızındaki internet fiyatı 69,90 Tl olarak açıklandı. En kalitesi hizmeti en uygun fiyat güvencesi ile öde kullan avantajı sunulacak. Bu internet kampanyasından faydalanmak için 0850 808 00 00 numarasından dahili 4’ü kullanarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yeni aboneler için;

Şok marketlerine gelerek kasalardan talepte bulunmanız gerekmektedir. Cep telefonunuza gelecek olan doğrula kodunu kasa görevlisine bildiriniz.

Şok net’ten sizi aramalarının ardından, başvuru onay süreci başlayacak ve randevu ile eve gelinerek kurulum işlemleri yapılacak. Herhangi bir şok mağazasına girerek aktivasyon paketini satın almanız gerekmektedir. Ödeme işlemleri için aylık paketi satın almanız gerekmektedir.

Şok Nete taşımak isteyen aboneler için başvuru nasıl yapılacak;

  1. Birinci adımda marketlerin kasalarından cep telefon numaranızı iletmeniz gerekiyor.
  2. Sizi marketteki temsilciliklerinde aramalarının ardından abonelik evraklarınızın ekipler gelerek işlemleri tamamlamasının ardından
  3. İki gün içerisinde marketler kasalarından aktivasyon paketini satın almanız gerekmektedir
Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google