2 sene önce
2 sene önce

İş Bankası Emekli Maaş Promosyonu Ücreti Olarak 1000 Tl Ödeme Verecek!

İş Bankası emekli promosyonu ücreti belli oldu. Pek çok emekli vatandaşın merak ettiği soru İş Bankası, Ziraat, Halk emekli promosyon 2021 ne zaman verilecek ve ne kadar ödeme yapılacak konusudur.

İş Bankası 2021 emekli promosyonu ödemesi!

SGK emeklisine yeni ayrıcalıklar yapacağını açıklayan İş Bankası emekli promosyonu ödemesi tutarının 1000 TL olacağını açıkladı. Müşterine sağlayacağı diğer avantajlar arasında bazı dikkat çeken maddeler var. Bunlardan bir tanesi Maksimum kartlarının aidat ücreti ödemeden kullanabilecek olmalarıdır. Emekli maaşını taşıyan emeklilere sağlanacak avantajlar şu şekilde;

  • 2020 ile 2023 yıllarını kapsayacak şekilde 1000 TL ödeme yapılacak.
  • Ek kartlar ile maximum kartlarda ücret ödemesi olmayacak.
  • Şubelerden ve bankamatiklerden emekli maaşı alma işlemleri kolay bir şekilde yapılabilecek.
  • Maaşlar işcepten kolayca taşınabilecek.

Promosyon başvurusu nasıl yapılacak!

Henüz yeni emekli olacak emekli sandığından emekli adayları çalıştığı kurumlara dilekçe vermeleri gerekmektedir. Dilekçede hangi bankadan maaş almak istediklerini belirtebilirler. Daha sonraki aşamada ise bankanın İnternet üzerindeki platformlarından yada şubelerinden talimat verilmesi gerekmektedir. SGK ve Bağkur emekli adayları ise Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüklerine şahsi olarak başvuru yapmaları ve ardından talimat vermeleri gerekecek. İş bankası ne kadar promosyon Veriyor sorusunun cevabı ise 1000 TL.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google