2 ay önce
2 ay önce

Seda Sayan’ın Yeni Villasının Fiyatı Belli Oldu! İşte Diğer Yatırımları!

Seda Sayan adeta kesenin ağzını açarak muhteşem özelliklere sahip bir yatırım kararını aldı. Türkiye’nin televizyon ekranlarında uzun soluklu programlar yapan ve bu programları olarak başarılı reyting alan Sayan’dan yeni karar geldi. Güzel sesi ile şarkılı ile sahne alan Seda Sayan yatırımları gayrimenkul üzerine gerçekleştiriyor.

Seda Sayan’ın aldığı villa nerede?

Magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalara göre Seda Sayan’ın villasının yeri Büyükdere’de bulunduğu açıklandı. Boğaza nazır bir villa olduğu ifade edilen muhteşem manzaralı villda iç yapımı ve dış inşaat çalışmaları halen devam ettiği açıklandı.

Seda Sayan’ın yeni villasının fiyatı nedir?

Son dakika açıklamasına göre pandemi döneminde de yatırmadan devam ettiğini açıklayan Seda Sayan yeni villasının fiyatı 4 milyon dolar olarak açıklandı. Evi kendi zevkine göre dekore ediyor, villada çatısından iç dizaynı kadar birçok çalışma bütün hızıyla devam ediyor. Bilindiği gibi Seda Sayan’ın villaları nerede olduğu ve yatırımlarının hangi illerde olduğu açıklanmıştır. Bu açıklamalarda Londra da bir tane evi, Bodrum’da 3 Villası, İstanbul’da da 30 dairesinin bulunduğu ifade edildi. Türkiye’nin en zenginleri zemin aday olduğu ifade ediliyor.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google