3 yıl önce
3 yıl önce

Nescafe Gold 14 Nisan, 10. Dönem, 5-11 Nisan Haftası Sonuçları Açıklandı mı?

Nescafe my cafe üzerinden gerçekleşen toplamda 22 dönemlik gerçekleşecek olan muhteşem hediye çekilişine yoğun bir başvuru oldu. Her hafta 10 kişiye Bin Tl değerinde Gold kart verilecek. Her hafta 10 kişiye ise kahve makinesi verilmeye devam ediliyor. Kazanma şansını yakalamak için 5 Nisan ile 11 Nisan haftası nescafe çekiliş sonuçları merakla bekleniyor.

Nescafe Gold 5-11 hafta sonuçları

10. dönem kazananların listesi belli oldu. son olarak 29 Mart ile 4 nisan tarihleri haftasındaki çekilişinde kahve makinesi İstanbul, Muğla, İzmir, Kocaeli, Bursa illerine gitti. 1000 Tl değerindeki Nescafe Gold kart ise Ankara, Balıkesir, Mersin, Kayseri, İstanbul, Muğla Sinop ve Kocaeli illerinde talihliler kazandılar. 14 nisan 2021 tarihli nescafe çekilişi de My cafe üzerinden açıklanacak.

Nescafe Çekilişine nasıl katılırım?

Adayların daha çok şifre göndermeleri halinde kazanma şansları daha da artmış olacak. Şifreyi nasıl gönderecekleri de belli old. Paketteki şifreyi ad, soy ad, telefon numarası, e-posta adresi bilgilerini internet sitesi üzerinden girişini yapmak gerekmektedir. Kampanya 1 Şubat tarihinde başladı ve son katılım tarihi 4 Temmuz 2021 saat 23:59’da sona erecektir.

Çekilişte verilecek hediyeler ve sık sorulan sorular!

Çeklişite kazanılan hediyeler Nescafe Gold 2g stick, Ekopaket ve gold 200 g ekopaket olan ürünlerde geçerlidir. Şifreler ambalajın içerisinde çıkmaktadır. Kampanyaya başvuru yaparken ad ve soy ad bilgilerinin türkçe karakterle girişini yapabilirsiniz. Adınız ile soy adınız arasında boşluk bırakmanız gerekmektedir.

Peki kampanyaya katıldı. Ambalajları saklayacak mıyım atmalıyım? u konudaki gelen açıklamaya göre katılan ambalajlardaki şifrelerin okunaklı olması ile saklanacaktır. Fakat ürünleri alırken fiş yada faturaların saklanmasına gerek yoktur.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google