3 yıl önce
3 yıl önce

Garaj11’e Kayıt Nasıl Olunur? 2. El Araba Alana 500 Tl Kupon Hediyesi!

N11’den 2. el araç alım ve satımı için yeni bir kategori atağı geldi. Aradığın aracı Garaj11’de bulmak ve aracını hızlıca satmak için yapman gereken sadece kayıt oluşturmak ve işlemlerin ardından onaya gönderdiğin ilanın onaylanması yeterli olacak. Üstelik Nisan ayına özel olarak 2. el araba alana 500 Tl kupon hediyesi verilecek.

Garaj11’de araç nasıl satılır?

Bunun için üyelik oluşturmak ve kayıt açmak gerekmektedir. Gerekli olan adımlardan bir tanesi n11.com/garaj11 linkini yeni tarayıcıdan açmalısınız. Üye ol butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz. Giriş yap butonuna tıklandıktan sonra Apple ile giriş yap. Hızlı giriş yada Facebook ile giriş yapa tıklamalısınız. Nasıl üye olunur? Üye ol’a tıkladıktan sonra üye müşteri aydınlatma metni çıkacaktır.

Garaj 11’e nasıl ye olunur ve kayıt oluşturulur?

Karşınıza çıkan ekranda ad, soyad, e-posta şifre bilgilerini girip cep telefonu girişi yaparak üyelik sözleşmesini okuyup onaylamak daha sonra güvenlik kodunu girerek üye ola basmak tüm bu işlemlerin tamamlanması için yeterli olmaktadır.

N11 ve Garaj 11’in sahibi Doğuş Grubu olarak açıklanmıştır. E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren Doğuş SK Group’un e-ticaret alanındaki kuruluşu 2012 Haziran tarihidir. Toplamda 35 bin çalışanı var ve 180 şirketi bulunuyor.

500 Tl indirim kodu;

Noter devri ücreti, tüm illere ücretsiz nakliye, 500 Tl indirim kuponu ve 3 ay 5 bin Km garantisi bizden size hediye olacak şeklinde bir kampanya başladı. 2. el aracınızı Garaj11’den alırsanız otomotiv kategorisine özel olarak kuponu hesabınıza yüklenebilecektir. AYrıca Türkiye İş Baknası ile Fibaba Bank tarafından kredinizi de online olarak çekebilirsiniz.

Garaj11 videosu neden YouTube trend listesinde;

Bilindiği gibi Youtube en çok izlenen videoları trend listesine koymaktadır ve bunun için bir algoritma bulunmaktadır. Manuel olarak hiç bir kanalın vidoesu ilk sıralamalara yer almaktadır. Fakat bugün yaşanan gelişme herkesi şaşkınlığa neden oldu. Çünkü 31 Mart tarihinde yüklenen video henüz 40k izlenme sayısına geldiğinde Trend listesinde 5. sıraya geldi ve videonun hiç yorumu bulunmaması etkileşim almaması herkesi şaşırttı.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google